Úvod > Aktuality > Tipy pro děti na pololetní prázdniny

Tipy pro děti na pololetní prázdniny

Vydáno 28. ledna 2016 Zážitky
Děti už se jistě těší na pololetní prázdniny. Kudy z nudy nabízí řadu možností, jak mohou využít páteční volno. Na mnoha místech děti čeká vstup zdarma. Zkusit mohou prohlídku zoologické zahrady, zábavu v aquaparku nebo sportování v lyžařských střediscích.
Ledová Praha

Ledová Praha

Chcete se o pololetních prázdninách nejen bavit, ale také se něco dozvědět, navštívit zajímavá místa, projít se historickými částmi Prahy? Ledová Praha vám otevírá dveře muzeí, památek a dalších zajímavostí zdarma nebo za výrazně zlevněné vstupy.

Lyžování na Monínci zdarma

Lyžování na Monínci zdarma

V průběhu sezóny na Monínci pro veřejnost proběhne celá řada akcí. Například v rámci akce Monínec patří dětem, která zde bude 3. února, budou moci děti oslavit pololetní vysvědčení. Všichni jedničkáři do 14 let si díky tomu zalyžují zdarma. Chybět nebude ani zábavný doprovodný program.

Za vysvědčení do Zoo Dvůr Králové za 10 korun

Za vysvědčení do Zoo Dvůr Králové za 10 korun

Žáci a studenti za vysvědčení s jedničkami a nejhůře dvojkami mohou přijít do zoo jenom za deset korun.

Lyžování a koupání za vysvědčení

Lyžování a koupání za vysvědčení

Resort Valachy Velké Karlovice si připravil dárek pro všechny vzorné školáky. Za dobré známky je čeká sleva na skipas do Ski areálu Razula nebo vstupenka do termálních bazénů relaxačního centra Wellness Horal v hotelu Horal za korunu.

Oslavte vysvědčení v Zoo Zlín - s vysvědčením zadarmo do zoo

Oslavte vysvědčení v Zoo Zlín - s vysvědčením zadarmo do zoo

Při příležitosti pololetního vysvědčení nabízí zlínská zoo oblíbenou akci. Každý žák základní nebo střední školy, který předloží letošní pololetní vysvědčení nebo jeho kopii v pokladně zoo, bude mít vzajištěn volný vstup do zoo.