Úvod > Aktuality > Co dělat ve všední den odpoledne? Vyrazit si do Techmanie!

Co dělat ve všední den odpoledne? Vyrazit si do Techmanie!

Vydáno 3. února 2016 Zážitky
Právě tady vás totiž přesvědčí o tom, že každé odpoledne může být nevšední… Nově se na program Techmánie vrátily oblíbené programy zaměřené na forenzní vědu. Staňte se členy týmu kriminalistů a zkuste si sbírání stop na místě činu, snímání otisků prstů, balistiku a další činnosti známé z televizních seriálů.
Kriminálka však není jediným lákadlem, kvůli němuž stojí za to o jarních prázdninách do Techmania Science Center vyrazit. Jeho 3D Planetárium, jediné v Česku, láká na nový film pro nejmenší diváky, Polaris. Atraktivní jsou také expozice Budoucnost na talíři, Vzhůru dolů nebo Chemistři, které jsou přístupné od podzimu. A návštěvníci by neměli vynechat ani oblíbené Filmohraní. To je v Techmanii posledních pár týdnů, neboť v březnu je čeká stěhování do Finska.

Techmania Science Center je moderní centrum hravého poznávání světa. Hlavní expoziční hala byla otevřena na jaře 2014 a nabízí na 10 tisících metrech čtvereč­ných zábavné seznámení s vědou a technikou, objevování tajů fyziky, biologie, matematiky, chemie, ale také třeba sportu či umění. Na návštěvníky zde čeká široká nabídka interaktivních expozic, nadstandardně vybavené laboratoře a dílny či prostory pro show a demonstrace.
Za korunu do Techmanie v Plzni

Za korunu do Techmanie v Plzni

Do Techmanie za 1 Kč na den! S permanentkou na rok 2016!

Za forenzní vědou do Techmanie

Za forenzní vědou do Techmanie

Víte, co jsou to forenzní vědy? Kdo má rád detektivky, nebude na rozpacích, protože forenzní vědy se uplatňují hlavně při vyšetřování a dokazování zločinů. A často to je velké dobrodružství, než se za pomoci biologie, chemie, genetiky či daktyloskopie a balistiky podaří odhalit pachatele.

Jediné české 3D planetárium v Techmania Science Centru v Plzni

Jediné české 3D planetárium v Techmania Science Centru v Plzni

Co je lepší než dva rozměry? Přece rozměry tři! V Techmanii Science Centra v Plzni můžete zavítat do supermoderního 3D planetária, jediného svého druhu v České republice, které nabízí trojrozměrné projekce na kulovou plochu a mnoho dalšího. Poznejte nejen vesmír, ale i svět moří, oceánů nebo hmyzu.

Techmania Science Center v Plzni

Techmania Science Center v Plzni

Techmania v Plzni nabízí stále nové interaktivní expozice, vědeckotechnické show, laboratoře či dílny. Kromě toho můžete v protější budově navštívit i jediné 3D planetárium v České republice.

Další aktuality