Úvod > Aktuality > Brněnský FoodPark se začátkem února ponese v duchu sladkého valentýnského speciálu

Brněnský FoodPark se začátkem února ponese v duchu sladkého valentýnského speciálu

Vydáno 1. února 2016 Gurmánská turistika
Největší potravinový trh na Jižní Moravě FoodPark nabídne v sobotu 6. února 2016 od 9 do 15 hodin v Malé Americe to nejlepší z rukou samotných cukrářů. Návštěvníkům, a především všem zamilovaným, přinese nejen čerstvou inspiraci na valentýnské dárky, ale také možnost ochutnat kvalitní lokální potraviny. Na jednom místě tak lidé budou moci nakoupit až od 50 regionálních a zahraničních prodejců jídla, nápojů a dalších surovin. Účastníci se tuto sobotu mohou těšit například na oblíbenou cukrářku B-Cake, zdravé dorty od Raw with love, cukrárnu Momenta s francouzskými specialitami či cukrárnu Tutti Frutti.
Jediný krytý brněnský trh pořádá tematické akce pravidelně každou druhou sobotu. Tentokrát si FoodPark připravil pro své návštěvníky sladký valentýnský speciál.

Ochutnat bez výčitek budou moci návštěvníci trhu například výtečné zdravé raw dorty a pamlsky, dorty z pravé belgické čokolády nebo sladkosti bez lepku či cukru. Zamilovaní zajisté ocení širokou nabídku originálních valentýnských dárků, kterými mohou potěšit své polovičky. Mimo sladkých dobrot budou na pultech prodejců také jídla vybraných zástupců restaurací či nejrůznější mezinárodní kuchyně.

Kromě výtečného jídla se budou moci návštěvníci zahřát u FoodPark baru, který nabídne teplé nápoje. Nebude chybět ani pivní lékárna, vína z Jižní Moravy, vyhlášená Mandlovice nebo známé sirupy od Vandy.
 
O FoodParku
Projekt FoodPark je pravidelný potravinový trh pod záštitou města Brna konaný v prostorách Malé Ameriky na ulici Hybešova 1. Každou druhou sobotu pořádá tematický trh se sortimentem nejvyšší kvality. Kromě masa, uzenin, sýrů a pečiva zde lze nakoupit domácí marmelády, sirupy, čerstvou kávu i čaj, sladké a slané dobroty. Ovoce, zeleninu, koření a nevšední ingredience střídají ty nejlepší výrobky pro zdravou výživu. Své si zde najdou i lidé s bezlepkovou dietou.

Další aktuality

15.5.
2018
V Ivančicích na Slavnostech chřestu ochutnáte špargl a víno

V Ivančicích na Slavnostech chřestu ochutnáte špargl a víno

Jižní Morava | Gurmánská turistika
11.5.
2018
Když jde huba rundem aneb pět neobvyklých gastrofestivalů

Když jde huba rundem aneb pět neobvyklých gastrofestivalů

Jižní Morava | Gurmánská turistika
1.5.
2018
Nejlepší Rulandské bílé Světa pochází z Moravy!

Nejlepší Rulandské bílé Světa pochází z Moravy!

Jižní Morava | Gurmánská turistika