Úvod > Aktuality > Užijte si aquaparky, bazény a vodní radovánky v okolí Prahy

Užijte si aquaparky, bazény a vodní radovánky v okolí Prahy

Vydáno 20. února 2016 Lázně a wellness
O vodní ráje, v nichž si po celý rok můžete užívat sport, zábavu i relaxaci, není v regionu Střední Čechy nouze. Zadovádějte si v bazénu, sjeďte divokou řeku, vyhřejte se se v sauně anebo si užijte pořádnou zábavu při jízdě na toboganu! Za vodními radovánkami můžete vyrazit do Čestlic, Kladna, Kolína, Berouna, Příbrami a dalších měst. Stačí si jen vybrat.
AquapalacePokud si chcete užít den plný sportu, zábavy a relaxace, navštivte Aquapalace Praha, největší aquapark ve střední Evropě s nabídkou úžasného vodního světa a saun, nádherného SPA a moderního fitness. Ve třech krytých prostorách vás čekají jak divoké adrenalinové zážitky na tobogánech, skluzavkách, v dravých řekách a adrenalinové atrakci Spacebowl, tak relaxace, vířivky, sauny a wellness. Pro děti je určen Palác pokladů s pohádkově rodinnou atmosférou a vrakem pirátské lodi, k dispozici je i část aquaparku pod širým nebem, restaurace a bary.

Pestrou nabídku vodních atrakcí najdete v kladenském aquaparku. K dispozici je klasický tobogán dlouhý 108 m, tobogán kamikadze dlouhý 99 m, dvoudráhová skluzavka dlouhá 16 m a adrenalinová vodní atrakce spacebowl. Využít můžete i whirlpool, divokou řeku, parní kabiny, finské sauny, dětský bazén a občerstvení.

V krytém aquaparku Vodní svět Kolín objevíte jedinečný 32metrový rychlý vodní proud trojskluzavky, který nikde jinde ve vnitřním areálu v České republice nenajdete. Dále je k dispozici 25 m dlouhý plavecký bazén, relaxační bazén s podvodními gejzíry, dvě vířivky, bazén s umělým vlnobitím a 78 m dlouhý tobogán. Dokonalý odpočinek přinese pobyt v solné jeskyni, vířivky, parní kabina, ale třeba i mokrý bar nebo cukrárna.

PlaváníV aquaparku Tipsport laguna Beroun na vás čeká relaxační bazén s masážními chrliči a lůžky, jeskyní, vlnobitím a gejzírem, vířivka, oddělený dětský výukový bazén s brouzdalištěm, vodním hříbkem a skluzavkou a klasický 25 m dlouhý sportovní bazén. Kromě 15 m dlouhé skluzavky se dvěma dráhami tu jsou dva tobogány – klasický (78 m) a pneumatikový (58 m).
 
V aquaparku Slaný navazuje na 25 m dlouhý hlavní bazén s plaveckými dráhami relaxační bazének s masážními lůžky a protiproudem, dětský bazén se skluzavkou a 87 m dlouhý tobogán s 1,5 m hlubokým dojezdovým bazénkem, propojeným s hlavní vodní plochou. Stranou je umístěna vířivka a divoká řeka.
 
V aquaparku Příbram doplňují 25 m dlouhý bazén chrliče vody a dvě vířivky. Nabídku atrakcí zastupují dva tobogány, turbotobogán a tobogán klasický. V areálu přímo pod střechou najdete také saunu s ochlazovacím bazénkem a odpočívárnu.
Krytý plavecký bazén a venkovní Aquapark v Hořovicích

Krytý plavecký bazén a venkovní Aquapark v Hořovicích

Krytý plavecký bazén je po rekonstrukci od ledna 2010 opět otevřen pro veřejnost. V letních měsících je návštěvníkům k dispozici i venkovní aquapark s vodními atrakcemi.

Vodní svět Kolín - užijte si zábavu v rychlém proudu trojskluzavky

Vodní svět Kolín - užijte si zábavu v rychlém proudu trojskluzavky

Zrekonstruovaný areál aquaparku je pro vás otevřen 361 dní v roce. Osedlejte si jedinečný 32metrový rychlý vodní proud trojskluzavky, který nikde jinde ve vnitřním areálu v České republice nenajdete.

Aquapark Kladno - široké využití pro sport i volný čas

Aquapark Kladno - široké využití pro sport i volný čas

Aquapark Kladno, který se nachází pouhých 25 km od hlavního města Prahy, nabízí nejrůznější formy vyžití pro všechny milovníky vody, bez ohledu na jejich věk. Najdete tu plavecký a masážní bazén, tobogány a skluzavky, nebo příjemný dětský koutek pro ty úplně nejmenší.

Aquapark Slaný

Aquapark Slaný

Skvělý aquapark ve Slaném nabízí zábavu široké veřejnosti. Najdete jej v areálu víceúčelové sportovní haly. Užijte si tobogány, zaplavte si proti proudu a odpočiňte si ve vířivkách!

Tipsport laguna Beroun - plavání i relaxace ve Vodním ráji

Tipsport laguna Beroun - plavání i relaxace ve Vodním ráji

Aquapark Beroun nabízí, jak ryze sportovní vyžití plavcům v 25 m plaveckém bazénu, tak relaxaci v relaxačních bazénech s lehátky a sezónní opalovací terasou, či společensko-zábavné vyžití na skluzavkových atrakcích se 2 tobogány.

Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha

Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha

Chcete si užít den plný sportu, zábavy a relaxace? Navštivte s rodinou, přáteli či kolegy největší aquapark ve střední Evropě - aquapark Čestlice - s nabídkou úžasného vodního světa a saun, nádherného SPA a moderního fitness. Ve vodním světě vás čeká spousta zábavy ve třech tématických palácích.

Aquapark Příbram - plavecký a venkovní bazén v Příbrami

Aquapark Příbram - plavecký a venkovní bazén v Příbrami

Areál Aquaparku se nachází v centru města. Zařízení Aquaparku je předurčeno k poskytnutí aktivního odpočinku návštěvníků, k relaxaci sil, ke sportovní činnosti oddílů plavání, k výuce plavání pro předškolní a školou povinné děti.