Úvod > Aktuality > Ani na Nový rok nezůstávejte doma

Ani na Nový rok nezůstávejte doma

Vydáno 31. prosince 2016 Životní styl
Plánujete i na Nový rok vyrazit za zajímavostmi nebo památkami České republiky? Máme pro vás pár tipů na novoroční výlet, jak si užít Nový rok 2017 aktivně, s poznáním nebo odpočinkově při poslechu hudby.
Novoroční pochod Stezkou Vojty Náprstka (1)

Novoroční pochod Stezkou Vojty Náprstka

Trasa - z Berouna po červené turistické značce do Svatého Jana pod Skalou, Bubovické vodopády, Dub sedmi bratří a Karlštejn. Start na Husově náměstí v Berouně. Pochod je individuální. Cíl je v Karlštejně v restauraci Pod Dračí skálou. 40. ročník!

Silvestrovské a Novoroční jízdy na řepařce

Silvestrovské a Novoroční jízdy na řepařce

Projeďte se po historické úzkorozchodné řepařské trati. Vláček o Silvestra vyrazí na trasu Kolín-Sendražice - Výrovna - Na Mlejnku a zpět.

Novoroční výstup na Ještěd

Novoroční výstup na Ještěd

Tradice novoročních výstupů na Ještěd přetrvává již přes 40 let. Pořádá jej Klub českých turistů – TJ Lokomotiva Liberec, jehož členové patří mezi příznivce a vyznavače zdravého pohybu v nádherné přírodě.

Pražský novoroční ohňostroj 2018

Pražský novoroční ohňostroj 2018

Novoroční ohňostroj v hlavním městě proběhne již tradičně na Nový rok 1. ledna 2018 v 18 hodin. Ohňostroj bude dobře viditelný z Dvořákova nábřeží, Pařížské ulice, Mánesova, Čechova a Štefánikova mostu. Odpálen bude z Letenských sadů, od Metronomu.