Úvod > Aktuality > Užijte si letní slavnosti! Zajímavé tipy pro rok 2018

Užijte si letní slavnosti! Zajímavé tipy pro rok 2018

Vydáno 30. června 2018 Kultura
Těšíte se na dny, které přímo svádí k oslavám?Léto, tTeplo a slunečné počasí zvou ke chvílím prožitým s rodinou pod širým nebem. Užijte si dlouhé letní dny a vydejte se na některé ze slavností z dnešních 30 tipů Kudy z nudy. Poznejte minulost, ochutnejte folklór a bavte se.
Lanškrounská kopa a městské slavnosti

Lanškrounská kopa a městské slavnosti

V pátek 7. září 2018 odstartuje již 50. ročník dálkového pochodu Lanškrounská kopa. Na trať můžete zamířit pěšky, na kolech i in-linech. Od pátku do soboty budou současně probíhat také městské slavnosti s bohatým programem, zakončené velkolepým ohňostrojem.

Letní barokní festival - festival barokní kultury v západních Čechách

Letní barokní festival - festival barokní kultury v západních Čechách

Netradiční zážitky na zajímavých místech Plzeňského kraje v barokních kulisách slibuje Letní barokní festival, který od 8. června až do 22. září nabídne program na barokních památkách. Láká na vážnou hudbu, divadlo a průvody, tanec, tradiční gastronomii, ukázky barokních vůní, módy a zábavy.

Festival chutí, vůní a řemesel v Pardubicích (1)

Festival chutí, vůní a řemesel v Pardubicích

V sobotu 18. srpna 2018 se na Festivalu chutí, vůní a řemesel představí držitelé značek regionálních produktů - letos už po třetí!

Veteran rallye Kutná Hora & Srpnové hodování

Veteran rallye Kutná Hora & Srpnové hodování

Tradiční mezinárodní závod historických vozidel do vrchu vyrobených do roku 1936 s celodenním doprovodným programem na náměstí proběhne v srpnu.

Historické slavnosti Zachariáše z Hradce a Kateřiny z Valdštejna (3)

Historické slavnosti Zachariáše z Hradce a Kateřiny z Valdštejna

Historické slavnosti Zachariáše z Hradce a Kateřiny z Valdštejna se v Telči staly již tradicí. Letos proběhne již 14. ročník této oblíbené akce.