Úvod > Aktuality > 15 tipů, kam vyrazit na vánoční trhy

15 tipů, kam vyrazit na vánoční trhy

Vydáno 15. listopadu 2017 Zážitky
Rozzářené ulice, veselý shon na vánočních trzích, slavnostní výzdoba, ale také nostalgické rozjímání a půvabné koledy přesvědčí i zaryté nepřátele svátků, že Vánoce patří k nejkrásnějším obdobím v roce. Vychutnejte si magickou vánoční atmosféru a vánoční trhy 2017 se spoustou zábavy a kulturních zážitků. První akce již o tomto víkendu!
Vánoční trhy v Kuksu 2017

Vánoční trhy v Kuksu 2017

Přijměte předvánoční pozvání do Podkrkonoší! Vánoční trhy v Kuksu se budou konat ve dnech 18.-19. listopadu a 25.-26. listopadu od 9 do 16 hodin. Akce proběhne v centru obce, tedy přímo v srdci bývalých barokních lázní v Kuksu. Vloni na vánoční trhy přijelo téměř 20 tisíc návštěvníků.

Vánoční trhy na Pražském hradě

Vánoční trhy na Pražském hradě

Od 24. listopadu až do 6. ledna ožívá jeden z největších hradních areálů na světě vánoční atmosférou. Trhy se konají na malebném náměstí U Svatého Jiří. Poctivé svařené víno a tradiční vánoční speciality jsou samozřejmostí, naši prodejci vám však nabídnou i méně známé lahůdky.

Vánoční trhy Karlovy Vary

Vánoční trhy Karlovy Vary

Letošní vánoční trhy se budou konat ve Smetanových sadech u Alžbětiných lázní v období od 2.12.2017 - 7.1.2018 a doprovodí je pestrý program s řadou známých českých umělců.

Vánoční trhy Plzeň

Vánoční trhy Plzeň

Působivou atmosféru vánočních trhů si můžete užít na náměstí Republiky v Plzni. Nezaměnitelná atmosféra, vůně svařáku a obrovský vánoční strom. Přijďte si vychutnat poslední letošní trhy a nakoupit originální vánoční dárky pro své blízké.

Adventní trhy, Ježíškova pošta a rozsvícení stromu na Chvalské tvrzi

Adventní trhy, Ježíškova pošta a rozsvícení stromu na Chvalské tvrzi

Chvalský zámek zve na akci Adventní trhy a Ježíškova pošta na Chvalské tvrzi, která se koná v neděli 3. 12. 2017 od 10 do 17 hod. Pojďte si koupit svařené víno, vánoční výzdobu, potkat tajemné Lucie či vílu Ohnivku, zabavit se při doprovodném programu, jehož vrcholem je Ježíškova pošta.

Vánoční trhy v Liberci

Vánoční trhy v Liberci

Vánoční trhy začnou na náměstí Dr. E. Beneše před radnicí a v ulici 5. května v pátek 1.12 a skončí v sobotu 23.12.2017. Otevřeno bude od 10:00 do 19:00 každý den, poslední den bude otevřeno jen do 15:00 hodin.

České vánoční trhy na náměstí Míru

České vánoční trhy na náměstí Míru

Tradiční vánoční trhy na centrálním náměstí Vinohrad na náměstí Míru. Vánoční trhy nabízejí příchozím typické produkty těchto svátků.Chybět nebude ani typické vánoční občerstvení, jako je vánoční punč, svařené víno, teplé palačinky, speciality na grilu a mnohé další.

Olomoucké Vánoce 2017

Olomoucké Vánoce 2017

Tradiční vánoční trhy v historickém centru města - hodnotný program s populárními skupinami všech žánrů, divadlem pro malé i velké, adventní zvyky, dobové atrakce, vyřezávaný betlém, zpívání koled na náměstí, více než osm desítek stánků s kvalitním zbožím i vyhlášeným punčem najdete v Olomouci.

Advent na hradě Loket - vánoční trhy

Advent na hradě Loket - vánoční trhy

Připomeňte si staré české vánoční zvyklosti, inspirujte se na řemeslném trhu s vůní svařeného vína nebo medoviny. Nahlédnout můžete také do hradní expozice.

Advent a Vánoce v Českém Krumlově (1)

Advent a Vánoce v Českém Krumlově

S přicházející zimou ukazuje Český Krumlov zcela jinou tvář. Tvář plnou klidu a poezie. Čas adventu je naplněn řadou překrásných setkání, počínaje společným rozsvícením vánočního stromu, koledami, mikulášskou nadílkou a také Ježíškovou poštou a příjezdem Bílé paní.

Adventní trh v broumovském klášteře

Adventní trh v broumovském klášteře

Tradiční adventní trhy s ukázkou řemesel a regionálními výrobky v prostředí broumovského kláštera se konají 17. prosince.

Adventní trhy pod Rumpálem

Adventní trhy pod Rumpálem

21. ročník Adventních trhů pod Rumpálem s bohatým programem, otevřením Bran pekelných a tradiční návštěvou sv. Mikuláše.

Královský advent na hradě Křivoklát (3)

Královský advent na hradě Křivoklát

Královský advent na hradě Křivoklát 9.-10. 12. a 16.-17. 12. 2017.

Vánoční trhy Praha 2017

Vánoční trhy Praha 2017

Největší vánoční trhy v České republice můžete letos už po čtrnácté navštívit na Staroměstském a Václavském náměstí. Tradice, vánoční atmosféra, dětská dílnička, bohatý vánoční program a dobré jídlo.

Vánoční trhy Brno 2017

Vánoční trhy Brno 2017

Hlavní moravská metropole Brno se již tradičně těší na Vánoce, které tu na vás dýchnou téměř na každém kroku pohodu. Adventní čas a přípravu na nejkrásnější svátky v roce si pod hradem Špilberk opravdu užijete.