Úvod > Aktuality > 10 tipů, kam zajít v Praze do letního kina

10 tipů, kam zajít v Praze do letního kina

Vydáno 10. srpna 2017 Kultura
Letní Praha nabízí spoustu možností, kam zajít na zajímavé filmy promítané pod širým nebem. Vyrazit můžete do parku, na Výstaviště, do zahrad, k Vltavě anebo na střechy obchodních domů či galerií, kde si kromě filmového zážitku vychutnáte také nádherný výhled na město.
Letní kino Černý Most

Letní kino Černý Most

Filmový kanál Prima MAX přináší divákům filmové pecky nejen na obrazovky, ale nyní si pro ně připravil i vymazlené filmové večery na střeše nákupního Centra Černý Most!

Letní kino Černošice

Letní kino Černošice

Letní kino Černošice již popáté oživí závěr letních prázdnin od 24. do 27. srpna v Parku Berounka. Každý večer bude zahájen krátkými studentskými předfilmy. Vstup na promítání je zdarma, začátek vždy ve 21:00 hodin.

Letní kino na střeše Veletržního paláce

Letní kino na střeše Veletržního paláce

Veletržní palác NG zve každé úterý a středu na letní kino na střeše. Klasický analogový letní biograf promítá pouze z 16mm a 35mm filmových kopií. Vstupné je 100 nebo 80 Kč.

Letní kino ve Žlutých lázních

Letní kino ve Žlutých lázních

Do areálu Žluté lázně v pražském Podolí se vrací úspěšné velké letní kino. Od 18. července každé úterý až do konce prázdnin mohou dorazit filmoví fanoušci a na břehu Vltavy si po setmění vychutnávat filmy z české i světové kinematografie.

Kinobus 2017

Kinobus 2017

Oblíbené pojízdné kino opanuje prostřednictvím dalšího turné Dopravního podniku hlavního města Prahy i v letošním roce letní dny. Již desátý ročník bezplatného promítání Kinobusu ve vybraných pražských lokalitách opět nabídne snímky jak z české, tak i zahraniční produkce.

Letní kino Regina v pražském Karlíně

Letní kino Regina v pražském Karlíně

V zahradě Českého rozhlasu Regina DAB Praha v Karlíně uvidíte ty nejzajímavější filmy, které aktuálně nabízí distribuce v ČR.

Letní kino Stalin na Letné

Letní kino Stalin na Letné

Malé letní kino promítá v letních měsících každý čtvrtek zdarma v rámci oblíbeného sezonního kulturního centra Stalin, které najdete pod Metronomem na Letné.

Letní kino MeetFactory 2017

Letní kino MeetFactory 2017

Letní kino se po páté vrací do MeetFactory a vezme vás na filmový road trip. Od května do září se promítá mezi kolejemi a dálnicí šestnáct filmů. A jsou to samotní diváci, kteří svými hlasy rozhodují o tom, který film bude uveden.

Letní kino Bio Oko na Výstavišti

Letní kino Bio Oko na Výstavišti

Nejlépe technologicky vybavené letní kino navazuje na tradici letního kina, které bylo v dolní části Výstaviště do roku 2000. Filmová představení jsou ozvučena přes sluchátka, čímž zůstává zachován noční klid pro okolní obytné domy. Posadit se můžete u stolků, do lehátek nebo sedacích pytlů.

Letní kino Klubovna v Dejvicích

Letní kino Klubovna v Dejvicích

Letní kino v Klubovně v Dejvicích promítá vždy ve středu. Filmy si můžete užít na zahradě Klubovny. V srpnu se sem navíc přesune Sommerkino a na promítání se pak dostanete úplně zadarmo.

Letní kino Kamínka na Zbraslavi

Letní kino Kamínka na Zbraslavi

Letní kino Kamínka na Zbraslavi promítá vždy přes letní prázdniny. Pravidelná čtvrteční promítání začínají ve 21:30, tedy těsně po setmění. Můžete se těšit na filmové lahůdky pro všechny věkové kategorie.