Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Restaurace Maranatha - zdravý životní styl v Praze

Restaurace Maranatha - zdravý životní styl v Praze

Gurmánská turistika
Svým zaměřením na moderní a zdravou gastronomii kuchyni pomáhá restaurace svým hostům obnovovat vnitřní rovnováhu a vede je ke zdravému životnímu stylu.
V sortimentu restaurace naleznete pestrou nabídku pokrmů pro vaše zdraví, složených pouze z kvalitních surovin. V restauraci si pokrmy namícháte dle vlastní chuti  z teplého a studeného bufetu. K jejich přípravě jsou ve značné míře používány bio suroviny, zcela jsou vyloučeny produkty, obsahující  škodlivá „Éčka“, glutamany, chemická barviva a konzervanty. Pokrmy jsou vhodné pro vegetariány a některé i pro vegany. Široká je i nabídka čerstvých ovocných šťáv a bio nápojů. To vše je situováno do zajímavého interiéru a s příjemným personálem. Návštěva restaurace pro vás může být nejen uklidňujícím okamžikem, neboť zde zapomenete na stres, ale i inspirací pro vaši domácí kuchyni. Vegetariánské pokrmy se totiž chlubí velkou nápaditostí a ten, kdo si myslí, že bez masa nelze žít, může být příjemně překvapen. Přijďte se přesvědčit! V restauraci probíhají jedenkrát za měsíc tzv. Fér rande.

S restaurací Maranatha je spojen i stejnojmenný obchod, nacházející se ve vedlejší budově . Pokud by vás zaujala některá jídla podávaná v restauraci, obchod nabízí suroviny, potřebné pro jejich přípravu ve vaší kuchyni. V nabídce obchodu Maranatha naleznete produkty podporující zdravý životní styl, zdravou výživu, dárkové zboží a přírodní kosmetiku. Zřizovatel restaurace a obchodu Občanské sdružení Maranatha podporuje rovněž vydávání naučných knih se zdravotní, psychologickou a duchovní tematikou pro lidi všech věkových kategorií a společenských vrstev. Tyto knihy spolu s audiovizuálními nosiči naleznete také v nabídce obchodu. V samotném obchodě jsou organizovány jednou až dvakrát týdně praktické přednášky, setkání a semináře, týkající se nejen zdravé výživy, ale také i našeho duchovního života.


Celý popis
Naposledy změněno: 7. 9. 2019
20.3.
18.12.
Farmářské trhy na Pankráci

Farmářské trhy na Pankráci

Praha 4, Praha
30.3.
28.10.
Cyklovlak Kokořínský rychlík

Cyklovlak Kokořínský rychlík

Mšeno, Střední Čechy
30.3.
26.12.
Farmářské trhy na Kubáni

Farmářské trhy na Kubáni

Praha 10, Praha

Ubytování a restaurace v okolí