Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Zámecká restaurace ve Vlašimi

Zámecká restaurace ve Vlašimi

Gurmánská turistika
Zámecká restaurace ve Vlašimi nabízí příjemné prostředí restaurace v exkluzivních prostorách zámku. Pečlivě jsou zde vybírány ty nejlepší suroviny a produkty světových i domácích výrobců, aby se pro vás stala návštěva restaurace opravdovým zážitkem.
V prostorách restaurace je pro vás připraven koutek pro vaše nejmenší, těšit se ale můžete i na funkční krb a v létě na venkovní terasu v prostoru za zámkem, hned vedle letního kina. Prostory restaurace jsou výjimečně vhodné pro svatební hostiny čítající až 80 osob, výjimkou však nejsou ani hostiny v salonku pro cca 10 - 18 osob.

Zámecká restaurace za svou poctivou práci získala několik alespoň pro nás významných ocenění. Je jím především certifikát Czech Specials, certifikát Garance kvality od společnosti Heineken Česká republika a v neposlední řadě také ocenění Zlatá páka od společnosti Sara Lee za stálou kvalitu připravované kávy.

Prostory Zámecké restaurace jsou celodenně nekuřácké. Kouřit je dovoleno v pivnici, a to každý den v době od 19 hodin (výjimečně lze s obsluhou domluvit i jiný termín). Pivnice nabízí točená piva Krušovice a sezonně také Heineken a navíc pravidelně jiný pivní speciál ze sezonní nabídky pivovaru Krušovice. Kromě nabídky nápojů jsou zde připraveny nevšední pochoutky a speciality.

Prostory pivnice jsou vybaveny audiovizuální technikou, kterou lze snadno připojit k vašemu notebooku a prezentovat tak vaše produkty či školit zaměstnance.
Celý popis
Naposledy změněno: 13. 12. 2017
13.1.
Zimní běh na Blaník 2018

Zimní běh na Blaník 2018

Vlašim, Střední Čechy
25.3.
Pohádkový les ve Vlašimi

Pohádkový les ve Vlašimi

Vlašim, Střední Čechy
26.12.
27.12.
Živé tradice Podblanicka

Živé tradice Podblanicka

Načeradec, Střední Čechy
31.12.
1.1.
Zámecký Silvestr

Zámecký Silvestr

Kunice, Střední Čechy

Ubytování a restaurace v okolí