Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Zámecká krčma U Rudolfovy kratochvíle na zámku Zbiroh

Zámecká krčma U Rudolfovy kratochvíle na zámku Zbiroh

Gurmánská turistika
Dopřejte si staročeské speciality ve zbirožské zámecké krčmě s dobovou atmosférou, interiérem a nabídkou originálních pokrmů. Každé pondělí se tu konají také středověké hostiny s programem.
Ve zbirožské zámecké krčmě si můžete vychutnat pohár dobrého vínka či žejdlík pivního moku a samozřejmě originální pokrmy podávané na keramickém nádobí. Skutečnou chloubou zámecké krčmy je prostorná gotická hodovní síň. Obsluhovat vás bude dobově oděný personál a středověkem laděný interiér vás určitě nadchne. Ke specialitám místní kuchyně patří například kachní prsíčka naložená v kouřové soli, vínem ochucená cibulačka, hřbet mladého býčka s kukuřičným klasem pecínkem chleba a několika druhy omáček, biftečky na lávovém kameni či divočák s kaší nanlesních houbách.

Každé pondělí se v krčmě od 19 hodin koná středověká hostina s programem. Zámek si můžete projít při speciální večerní prohlídce od 18 hodin a v zámecké krčmě na vás potom bude čekat kulinářský zážitek – za doprovodu kejklířů, muzikantů, šermířů a tanečnic okusíte atmosféru středověku a ochutnáte dobové pokrmy.
 
Celý popis
Naposledy změněno: 19. 3. 2018
1.1.
31.3.
Zimní prohlídky na zámku Zbiroh

Zimní prohlídky na zámku Zbiroh

Zbiroh, Plzeňsko a Český les
3.3.
7.4.
Zahájení sezony na hradě Točník

Zahájení sezony na hradě Točník

Točník, Střední Čechy
23.6.
24.6.
Festival Slunkatoč na hradě Točník

Festival Slunkatoč na hradě Točník

Točník, Střední Čechy

Ubytování a restaurace v okolí