Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Vinařství Nosreti - vinný sklep s lanovým centrem na jižní Moravě

Vinařství Nosreti - vinný sklep s lanovým centrem na jižní Moravě

Památky
Pokochejte se čarokrásným výhledem na typickou scenérii jižní Moravy s vinařtsvím, vinicemi, Pálavskými vrchy a Novomlýnskou nádrží či jen relaxujte s pohárkem vychlazeného vína v příjemném prostředí vinného sklepa vinařství Nosreti. Novinkou je lanové centrum přímo v areálu vinařství.
Cyklisté, turisté, milovníci dobrého vínka nebo odpočinkoví dovolenkáři, ti všichni mohou využít nabídky jihomoravské agroturistiky. Čekají na vás poznávací stezky ve vinicích, ochutnávky a degustace se sklepmistrem ve vinném sklepě. Možnost vlastního vyzkoušení práce ve vinici a vinném sklepě.

V areálu vinařství funguje také lanové centrum. Zajímavostí je, že jde o první a dosud jediné lanové centrum v okrese Břeclav na jižní Moravě. Naše lanové centrum je součásti multifunkčního areálu Vinařství Nosreti, které nabízí několik různých obtížností vhodných pro rodiče s dětmi i náročné šplhavce. Zveme tímto všechny na návštěvu lanového centra ve Vinařství Nosreti s ubytováním v penzionu na jižní Moravě, kde lze strávit zábavou celý den.

V lanovém centru jsou lanové překážky instalovány do dvou okruhů:

I. okruh – je umístěn ve výšce 5,5 m nad zemí. Obsahuje celkem 6 středně obtížných lanových překážek (Amazonský most, Pavouci, Sítě s liánou, Velké ráhlo, Liány, Sloupy a žebříky). Minimální výška lezce je 140 cm.

II. okruh – je umístěn ve výšce 8,5 m nad zemí. Na středně obtížném okruhu můžete zdolat celkem 5 lanových překážek (Kyvadla, Trámová síť, Kříž, Třmeny, Volné trámky s liánou). Minimální výška lezce je 140 cm.
Celý popis
Naposledy změněno: 19. 7. 2018
28.4.
15.10.
Písečný svět v Lednici

Písečný svět v Lednici

Lednice, Jižní Morava
14.7.
2.9.
Letové ukázky dravců na zámku Lednice

Letové ukázky dravců na zámku Lednice

Lednice, Jižní Morava
14.4.
8.9.
Běhej lesy 2018

Běhej lesy 2018

Sněžné, Vysočina

Ubytování a restaurace v okolí