Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Western park Boskovice – westernové městečko v autentickém prostředí Divokého západu

Western park Boskovice – westernové městečko v autentickém prostředí Divokého západu

Zážitky
Atmosféra Western parku Boskovice vás pohltí natolik, abyste si na chvíli mysleli, že jste cowboy nebo nespoutaný indián. Divadelní představení v obrovském přírodním pískovcovém lomu s vodopádem dodá indiánským a kovbojským příběhům to pravé kouzlo.
  Celodenní program nabízí spoustu zábavy nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro ty, kteří mají chuť se bavit v jakémkoliv věku. Westernová divadelní představení pod širým nebem, atrakce, nový Sand City Saloon a jiné westernové restaurace a westernové hotýlky a sruby s možností ubytování.   Po celý den můžete zkoušet svoje indiánské a kovbojské dovednosti. Kromě hodů tomahavkem, střelby z luku, měření síly na silostroji a dalších atrakcí si můžete vyjít na malou procházku s kozou z naší půjčovny koz. Zažijete i příběh inspirovaný tajemstvím indiánských kouzelníků, o tom, že všechno zlé je k něčemu dobré.
Také lanové centrum v krásném prostředí Western parku nabízí zábavu a adrenalín pro celou rodinu. Celkem 43 středně obtížných lanových překážek ve výšce mezi stromy.
  Pořádáme již 15 let programy určené pro školní výlety. Přímo v areálu se konají i dětské indiánské tábory s dobrodružným programem. Firemní a společenské akce připravíme na míru. Speciální víkendové akce, country bály s výukou tanců, noční představení koňské show, cabaret v Saloonu.   V areálu se můžete také příjemně ubytovat jako "kdesi na divokém západu". Apartmány jsou chytře rozděleny na dvoulůžkové s jedním pokojem, rodinné se dvěma pokoji a desetilůžkové pro prima partičky se čtyřmi pokoji. Každý apartmán je nadstandartně vybaven nábytkem od firmy pana Potrusila z Brna (žádná Ikea). Matrace na postelích jsou ty nejlepší co jsme vybrali a spí se na nich jako na obláčku. Teplo zajišťuje podlahové vytápění a v každém pokoji si můžete teplotu regulovat sami, dle vašeho gusta. Apartmán hotel není vybaven televizorem a to záměrně proto, aby jste měli čas si popovídat, koukat z okna na srnky, východ slunce, nebo si zahrát karty. Cena za ubytování je 500 na osobu a noc.
 

Program v ceně vstupného

10.00 Otevírání městečka
11.00 - 11.30 Show na koních „S koňmi jinak“ v jezdecké aréně
12.00 - 13.00 Hudební písničková show Ilony Stryové v Saloonu 1870
14.00 - 14.30 Show na main street - colty, biče, soutěže pro děti
15.00 - 16.00 Velké divadlo v amfiteátru „7 statečných opět zasahuje“
Celý popis
Naposledy změněno: 18. 6. 2018
29.9.
30.9.
Husí slavnosti v Boskovicích 2018

Husí slavnosti v Boskovicích 2018

Boskovice, Jižní Morava
4.8.
Boskofest 2018

Boskofest 2018

Boskovice, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí