Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Výtvarný ateliér Malování a kreslení na Praze 2

Výtvarný ateliér Malování a kreslení na Praze 2

Zážitky
Máte doma šikovného malého malíře a chtěli byste mu dát prostor k rozvoji jeho záliby či talentu? Věnujte svému dítěti profesionální výuku v tradičním výtvarném ateliéru pod vedením akademických malířů a zkušených pedagogů na pražských Vinohradech.

Náplň kurzu je zaměřena na základy kresby a malby, navazující na tradiční pojetí výuky studiem podle skutečnosti a volné tvorby, která vychází z vlastní představivosti. Během kurzu jsou studenti seznámeni se základními výtvarnými technikami a tématy.

Děti se učí poznávat základy stavby obrazu, kompozici, barevnou skladbu, s cílem dosažení výtvarného výrazu. Kurz současně seznamuje s uměleckou vědou, snažíme se nahlédnout do vývoje výtvarného umění a nabádá ke snaze navázat na aktuální výtvarné tendence.

Výuka u nás probíhá buď formou pravidelných dvouhodinových kurzů nebo vícedenními kurzy a workshopy. Kurzy probíhají ve všední dny v dopoledních, odpoledních, podvečerních a večerních hodinách. Náplň kurzů malby a kresby je individuálně přizpůsobována. Kurzy jsou vedeny akademickými malíři, sochaři, designery a architekty.

Výtvarný ateliér Malování a kreslení nabízí výuku také v těchto jazycích (vhodné i pro česky mluvící děti k rozšíření jazykových dovedností): čeština, angličtina, francouzština, ruština, španělština a bulharština.

Celý popis
Naposledy změněno: 21. 5. 2016

Ubytování a restaurace v okolí