Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Hotel Svornost v Praze - Počernicích

Hotel Svornost v Praze - Počernicích

Ubytování
Hotel Svornost se nachází na východním okraji Prahy, 15 minut od historického centra, nedaleko od Sazka Areny a v blízkosti Jižní spojky. Nabízí rodinné, klidné prostředí za velice příznivé ceny. Hotel má 20 pokojů a 50 lůžek. Pokoje mají vlastní WC a koupelnu, lednicí, fénem.
Budovu hotelu nechalo zbudovat v roce 1931 Obecně prospěšné družstvo Svornost pro stavbu dělnických, úřednických a řemeslnických domků na pozemku koupeném od hrabat z Dercsenyi. V objektu bývaly čtyři byty, hospoda a sál, ve kterém mimo jiné vystupovali divadelní ochotníci, hráli zde jazzové kapely (včetně Jaroslava Ježka ) až do 50. let minulého století, kdy byl, tehdy již bývalý družstevní dům, zavřen. A dál sloužil jako sklad filmů, obchod, lidová knihovna a restaurace. Svornost chátrala a její novodobá kapitola se začala psát až po celkové rekonstrukci, kdy v červnu roku 1992 byl otevřen hotel, restaurace a svému původnímu účelu opět mohl sloužit i nádherný sál.

Cílem hotelu Svornost je vytvořit prostředí v němž se hosté cítí jako doma. V hotelu je k dispozici 22 pokojů s kapacitou okolo 50 míst. Můžete si vybrat mezi ubytováním v jednolůžkovém, dvojlůžkovém a třílůžkovém pokoji. Dále je zde apartment a 3 pokoje hostelového typu. Všechny pokoje splňují běžné standarty tří hvězdičkového hotelu. Samozřejmostí je Wifi připojení k internetu po celém hotelu zdarma.

Hotel nabízí řadu zajímavých balíčků, například Dovolená pro rodiny s dětmi v Praze. Jedná se o pobyt na 2 noci pro 2 dospělé osoby a 1 dítě do 15 let se snídaněmi a rodinnou vstupenkou do Království železnic. Po celý rok se v hotelu koná také množství zajímavých akcí.
Celý popis
Naposledy změněno: 20. 6. 2018
21.6.
23.8.
Letní kino Černý Most

Letní kino Černý Most

Praha 9, Praha
1.6.
30.6.
Krása Kéraly na Černém Mostě

Krása Kéraly na Černém Mostě

Praha 14, Praha
19.6.
20.7.
Lineated Luminary

Lineated Luminary

Praha, Praha

Ubytování a restaurace v okolí