Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Vychutnejte si vyjímečný kulinářský zážitek v Café Imperial v Praze

Vychutnejte si vyjímečný kulinářský zážitek v Café Imperial v Praze

Gurmánská turistika
Secesní kavárna Imperial, která byla otevřena již v roce 1914, vždy patřila mezi nejznámější podniky v Praze. Café Imperial pod vedením Zdeňka Pohlreicha navazuje na svou prvorepublikovou slávu díky pohostinnosti, výtečné kuchyni a skvostné historické výzdobě.

Café Imperial se stalo oblíbeným místem schůzek. Přijít můžete jak na snídani s přáteli, tak na oběd s obchodními partnery nebo romantickou večeři. Menu obsahuje to nejlepší z tradiční české kuchyně, nyní v moderním stylu. Polední menu nabízí zvýhodněný výběr denních specialit pro všechny typy strávníků – od vegetariánů po obchodní klientelu.

Káva a zákusky jsou v kavárně tohoto stylu vždy důležitým prvkem. Jako třešničku na dortu nabízíme degustační menu. Jedná se o 7chodové menu, které nabízíme jako exkluzivní možnost večeře, složené z přehlídky pokrmů, které v naší restauraci patří trvale mezi ty nejoblíbenější. Naleznete zde tedy věhlasná líčka či jehněčí kolínko na majoránce. Degustační menu vám ale nepředstaví jen hlavními chody, ale také předkrmy a dezerty. Při výběru vín vám poradí náš zkušený somelier, který se o vás bude po dobu večera starat.

Celý popis
Naposledy změněno: 19. 2. 2018
20.1.
25.3.
Jak vzniká výstava

Jak vzniká výstava

Praha 1, Praha
1.1.
31.12.
Modrý pokoj

Modrý pokoj

Praha 1, Praha
18.1.
31.5.
Zlaté časy českého hokeje

Zlaté časy českého hokeje

Praha 1, Praha
29.1.
3.3.
Letem pivním světem v T-Ankeru

Letem pivním světem v T-Ankeru

Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí