Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Vinné sklepy - posezení, ochutnávky, degustace

Vinné sklepy - posezení, ochutnávky, degustace

Zážitky
Posezení, ochutnávky a degustace ve vinných sklepech a sklípcích nejen na jižní Moravě, ale i v Čechách, pro skupiny od 12 osob. Vhodné pro skupiny přátel nebo jako rodinné oslavy, firemní teambuldingy či jako součást různých školení, seminářů apod. Jednodenní i vícedenní akce.
Zažijte jedinečnou atmosféru při dobrém vínu, jídlu a zábavě ve vinných sklepech a sklípcích. Návštěvu vinného sklepa a posezení v něm spojené s ochutnávkou několika odrůd vín, jeho následnou konzumaci včetně k němu podávaných pochutin, občerstvení nebo i teplé večeře, zajišťujeme převážně u námi osobně vybraných a prověřených vinařů. Při návštěvě sklepa se vám dostane i odborného výkladu vinaře o pěstování révy, zpracování hroznů a výrobě vína.

Posezení ve vinném sklepě zajistíme v různých úrovních od "obyčejných" klasických sklepů až po prestižní sklepy, jejichž majiteli jsou vinaři ověnčení medailemi z mezinárodních výstav a dodávající svoje produkty též na stoly hlav "pomazaných". Můžete tak ochutnat a konzumovat jakostní vína, kabinety, pozdní sběry, výběry z hroznů, výběry z bobulí a speciální vína - slámová a ledová nebo výběry z cibéb.

Vinný sklep vám vybereme úměrně k vašim požadavkům, vaší náročnosti a k vašim přáním. Termíny akce si určujete sami. Cena se odvíjí od skladby programu celé akce. Každou akci lze doplnit o další služby jako je zajištění hudby ve sklepě, rozšíření stravy (snídaně, obědy, večeře) podle délky trvání akce, ubytování ve vhodné vzdálenosti od sklepa, vypravení autokaru po dobu celé akce, dopolední rekondiční vycházku následující den po návštěvě sklepa, návštěvu kulturní památky, historického objektu, přírodní zajímavosti, adrenalinové zážitky a podobně. Pro pořádání seminářů a školení zajistíme vhodnou místnost.
Celý popis
Naposledy změněno: 21. 1. 2018
23.2.
27.5.
Třicetiletá válka 1618-1648

Třicetiletá válka 1618-1648

Hodonín, Jižní Morava
23.1.
Bylinná napářka

Bylinná napářka

Dubňany, Jižní Morava
21.4.
Den otevřených sklepů v Mutěnicích

Den otevřených sklepů v Mutěnicích

Mutěnice, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí