Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Vinařství Hanzel v Miroslavi

Vinařství Hanzel v Miroslavi

Gurmánská turistika
Vinařství Hanzel představuje jedinečný koncept propojení tradičního vinařství s moderním hotelovým provozem, který vznikl citlivou rekonstrukcí přilehlých prostor.

Nově zbudovaný hotel se nachází téměř na půli cesty mezi Brnem a Znojmem. Trámové stoleté dřevo se objevuje i v těchto prostorách a dokonale utváří celkovou atmosféru pohody a odpočinku. Pokoje jsou vybaveny dvěma až čtyřmi lůžky. Je možno využít i přistýlky, která je však plnohodnotná k lůžku, vznikne rozložením velké sedačky. Moderní koupelna, vybavení pokoje a samozřejmostí WiFi připojení v celých prostorách Vinařství Hanzel vás jistě nebude chtít vrátit zpět do vašich domovů.

Zdejší specialitou je snoubení vín z vlastní produkce s vynikající hotelovou kuchyní. V hotelu najdete jak klasický sál vhodný pro firemní akce, tak velkou vinárnu jako zajímavou alternativu pro vaše akce neformálnějšího ražení.

Vína vinařství Hanzel jsou vyráběna tradičním způsobem za použití nejmodernější technologie, která zaručuje šetrné zpracování hroznů. Maximální důraz kladený na kvalitu hroznů a jejich šetrné zpracování dává našim vínům výjimečný a osobitý charakter. Ne všichni lidé mají možnost víno vidět a díky zraku jej rozpoznat. Vinařství Hanzel však myslí i na ty milovníky vína, kteří tento handicap mají. Jako jediné vinařství použilo na svých etiketách Braillovo písmo, s jehož překladem pomáhají nevidomí.

Celý popis
Naposledy změněno: 24. 6. 2017
15.7.
Meruňkobraní Miroslav 2017

Meruňkobraní Miroslav 2017

Miroslav, Jižní Morava
1.9.
3.9.
Tradiční krojované hody v Miroslavi

Tradiční krojované hody v Miroslavi

Miroslav, Jižní Morava
20.5.
19.8.
Motoráčkem za permoníky 2017

Motoráčkem za permoníky 2017

Oslavany, Jižní Morava
17.2.
17.11.
Prohlídky Znojmem s degustací vín 2017

Prohlídky Znojmem s degustací vín 2017

Znojmo, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí