Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Ubytování v osadě Yukon na Českomoravské vrchovině

Ubytování v osadě Yukon na Českomoravské vrchovině

Ubytování
Osada Yukon se nachází v překrásném prostředí Českomoravské vrchoviny, v rekreační a chatové oblasti Tři Studně, mezi rybníky Medlov a Sykovec. Svým umístěním v čistém prostředí chráněné krajinné oblasti zaručuje optimální podmínky pro sport, turistiku i odpočinek po dobu celého roku.

Ubytování je možné v dřevěných pětilůžkových chatkách s vlastním sociálním zařízením, kuchyní (plynový vařič, lednička, nádobí, rychlovarná konvice) a sprchovým koutem nebo. Wifi je dostupná ve všech chatkách. Najdete zde také místo na uschování lyží, kol, kočárků apod. Celková kapacita je 38 lůžek.

Apartmán má vlastní vchod, velkou chodbu, 2 pokoje (5+5 lůžek), sprchový kout, WC a kompletně vybavenou kuchyň a WiFi free.

V areálu se nachází volejbalové hřiště, houpačky i kolotoč. V hlavní budově je k dispozici ping-pongový stůl. Milovníci přírodního koupání ocení nedaleké rybnícky Medlov a Sykovec.

Chatovou osadu je možno využít především pro letní a zimní rekreační pobyty, školní výlety, sportovní soustředění, firemní oslavy, školení, rauty a svatební hostiny.

Celý popis
Naposledy změněno: 27. 6. 2017
Hotel Medlov

Hotel Medlov

Fryšava pod Žákovou horou, Vysočina
Lanový park Joy  na Vysočině

Lanový park Joy na Vysočině

Nové Město na Moravě, Vysočina

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Medlov

Hotel Medlov

Fryšava pod Žákovou horou, Vysočina
Ochutnejte speciality Maršovské rychty

Ochutnejte speciality Maršovské rychty

Nové Město na Moravě, Vysočina