Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Martinský mlýn - stylová pivní a bylinková mlýnská lazebna

Martinský mlýn - stylová pivní a bylinková mlýnská lazebna

Lázně a wellness
Martinský mlýn v Jižních Čechách vám nabídne stylové pivní či bylinkové lázničky, kde můžete relaxovat a nadýchnout atmosféru dávných časů. Po koupeli lze okusit vonnou bylinkovou relaxační masáž, či si objednat manikůru a pedikůru. K dispozici je penzion a restaurace.
Na Martinském mlýně v předhůří Novohradských hor, mlynářka často láteřila, že moučná je a neduhy jí trápí. Tož na pokyn mlynáře vany dřevěné forman od bednáře dovezl, z pivovaru sudy vyvalit nechal a od báby kořenářky ozdravné bejlí koupil, aby si ta prostopášnice uleviti mohla.

Martinský mlýn v Jižních Čechách vám nabídne stylové pivní či bylinkové lázničky, kde máte možnost se vykoupat v modřínových vanách a odpočinout si v teplé lázni. K pivní lázni vám lazebnice přinese vychlazené pivo až do vany a v případě bylinkové lázně můžete popíjet bylinné čaje i vínko dle vlastního výběru.

Máte možnost okusit Rožmberskou lázeň s modřínovou vanou pro dvě osoby, či Mlýnskou lázeň se dvěma vanami pro jednu osobu. Každá z místností má svou nezapomenutelnou atmosféru. Součástí lazebny je i masérna, kde si lze objednat masáž, či manikůru s pedikůrou. Lazebna je otevřena pro naše ubytované hosty, stejně tak i pro širokou veřejnost, stačí si jen objednat včas termín.

Závěrem se můžete navečeřet v mlýnské šenkovně a odpočinout si v jedné z pavlačových světniček, či světnic pro honoraci mlýnskou. Ve mlýně je celkem 8 pokojů. Všechny mlýnské pokoje jsou zasvěceny nějakému ze starých řemesel, které k mlýnu patří či patřily. Restaurace v mlýnici nabízí posezení ve starém mlynářském stylu. Z jejího nitra lze vidět mlýnské kolo, stejně jako pramen, který má svůj příběh a vyvěrá z žulové skály na které je Martinský mlýn postaven. Každý pátek vás v restauraci obslouží místní vodník či čarodějnice.
Celý popis
Naposledy změněno: 10. 12. 2017
2.12.
17.12.
Adventní prohlídky na hradě Nové Hrady

Adventní prohlídky na hradě Nové Hrady

Nové Hrady, Jižní Čechy
1.12.
31.3.
Zimní prohlídky hradu Nové Hrady

Zimní prohlídky hradu Nové Hrady

Nové Hrady, Jižní Čechy

Ubytování a restaurace v okolí

Pension restaurace Centrum

Pension restaurace Centrum

Trhové Sviny, Jižní Čechy
Penzion Mezilesí u Čížkrajic

Penzion Mezilesí u Čížkrajic

Trhové Sviny, Jižní Čechy
Restaurace na Vráži

Restaurace na Vráži

Trhové Sviny, Jižní Čechy
Pivovar Jílovice v jižních Čechách

Pivovar Jílovice v jižních Čechách

Jílovice, Jižní Čechy