Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Staňte se mistry in-line bruslení

Staňte se mistry in-line bruslení

Letní sporty
Nabídka výukových lekcí in-line bruslení. Lekce jsou realizovány pro 1 až 6 osob jedním instruktorem a jsou určeny dětem, začátečníkům i pokročilým bruslařům. Lekce probíhají od začátku dubna do konce září (dle počasí). Pořádání večerních vyjížděk BladeNights.
Pokud si myslíte, že naučit se správně jezdit na kolečkových bruslích je jednoduché a rozhodně k tomu nepotřebujete instruktora, není to pravda. In-line bruslení, stejně jako všechny ostatní sporty, má svou specifickou techniku a metodiku, díky které se naučíte ovládat své brusle nejen rychleji, ale také mnohem efektivněji a bezpečněji.

Jste-li na bruslích úplný začátečník, je nejlepší přihlásit se na naše lekce ihned – společně tak zamezíme vzniku špatných stereotypů, které často vznikají osvojením si chybné techniky jízdy. Postupně budeme pomocí speciálních metodických prvků vaši jízdu vylepšovat tak, abyste na konci uměli spolehlivě jet, zatáčet a brzdit. Vaše bruslení bude díky správně prováděným pohybům zdravější a zábavnější. I když na bruslích už nějakou tu dobu jezdíte, ale nejste si zcela jisti tím, že správně, nebo máte obavy z přeplněných stezek, kde se musíte často vyhýbat a brzdit, abyste zamezili srážce s jinými bruslaři, máte šanci se to naučit. Mnoho lidí umí na bruslích jezdit sice rychle, ale často technicky špatně a co hůř, slovo brzda jim skoro nic neříká. Proto buďte lepší a udělejte něco více jak pro své zdraví, tak i pro svou bezpečnost.

Co poradit těm, kteří jsou si jisti tím, že jejich bruslení nemá chybu a nejde na něm už nic vylepšit? Může to být pravda, ale také nemusí. To se dozvíte jednoduchým způsobem – kontaktujete nás a my vám to řekneme...

HEPA BladeNights jsou pravidelně organizované hromadné jízdy in-line bruslařů ulicemi večerních měst za doprovodu policejních vozů. Přítomný je také Music-car, ze kterého hraje po celou dobu jízdy hudba. Vyjížďky jsou organizovány v pohodovém duchu. HEPA BladeNights nejsou závod, neplatí se žádné startovné ani jiné účastnické poplatky.

Lekce jsou realizovány pro 1 až 6 osob jedním instruktorem a jsou určeny dětem, začátečníkům i pokročilým bruslařům. Lekce probíhají od začátku dubna do konce září (dle počasí).
 
Celý popis
Naposledy změněno: 22. 9. 2018
30.8.
28.10.
Slibuji věrnost republice

Slibuji věrnost republice

Praha 1, Praha
13.9.
5.10.
Most přes umění

Most přes umění

Praha 1, Praha
18.5.
25.11.
Rodina Odvedle 2018

Rodina Odvedle 2018

Praha 2, Praha
28.8.
4.12.
Novofest 2018

Novofest 2018

Praha 2, Praha

Ubytování a restaurace v okolí