Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Sportovní centrum Sušice - bazén, sauny, posilovna

Sportovní centrum Sušice - bazén, sauny, posilovna

Životní styl
Nové sportovní centrum v Sušici vás jistě nezklame. Nabízí bazén, sauny, posilovnu, lezeckou stěnu i místo pro kolektivní sporty. Víceúčelová hala nabízí v letním období povrch na inline, házenou, floorball a v zimě ledovou plochu. Přijeďte strávit svůj volný čas aktivně!

Sportovní centrum Sušice nabízí krásné nové prostředí, kde se nachází mnoho možností, jak aktivně strávit čas! Naleznete zde 25 m vyhřívaný bazén s unikátní technologii protiproudu pro simulaci divoké vody, samostatný zábavný bazén s masážními trysky a divokou vodou, dvě vířivé vany pro 15 a 8 osob, uzavřený tobogán s led světelnými efekty se samostatným dojezdovým bazénem, dětské brouzdaliště i finskou a parní saunu (každý den od 16 do 21 hodin).

Z dalších sportovišť si můžete vybrat velkou posilovnu nebo lezeckou stěnu. Celková lezecká plocha je 187 m2 a nabízí pět výstupových cest v kolmé stěně
a šest výstupových cest v převislé části. V posilovně probíhá řada skupinových lekcí: spinning, twerk, piloxing, kondiční cvičení, kruhový trénink, power jógu nebo bodystyling.

Víceúčelová hala nabízí v letním období povrch na inline, házenou, floorball a v zimním období ledovou plochu.

Celý popis
Naposledy změněno: 24. 2. 2018
3.2.
17.3.
Jarní prázdniny na hradě Kašperk

Jarní prázdniny na hradě Kašperk

Kašperské Hory, Šumava
13.8.
13.8.
Rabský floutek: Sněhurka

Rabský floutek: Sněhurka

Rabí, Šumava
16.6.
16.6.
Ať žijí strašidla

Ať žijí strašidla

Kašperské Hory, Šumava
12.8.
Český Honza

Český Honza

Rabí, Šumava

Ubytování a restaurace v okolí