Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Spa a wellness v Resortu Svatá Kateřina
"> lekce jógy lektorka jógy Z. Klingrová "> Resort Svatá Kateřina letecké foto resortu "> psí spřežení.jpg jízda psím spřežením je možná po celý rok "> whirlpool.jpg koupel ve whirploolu "> pokoj Sauvignon.jpg pokoj Sauvignon s terasou "> sauna.jpg finská a aromaterapeutická sauna "> jízda na koni.jpg jízda na koni je v doprovodu trenéra.jpg "> Lekce jógy Lekce jógy pod vedením zkušených lektorů "> Ájurvédská masáž Resort se specializuje na ájurvédu "> lávová vana Blahodárné koupele ve vaně z jednoho kusu lávového kamene, dovezeného z Bali. "> masáž lávovými kameny Masáž lávovými kameny "> Pokoj Sauvignon Pokoj Sauvignon s terasou se nachází v hotelu Svatá Kateřina "> Pokoj Pinot Pokoj Pinot se nachází v hotelu Svatá Kateřina "> Pokoj Shiraz Pokoj Shiraz se nachází v hotelu Gymnasion "> pokoj Chardonnay Pokoj Chardonnay se nachází v hotelu Garnison. "> Kulečník v klubu Club Kulečník v klubu Club je umístěn v Café Pavillion "> recepce d vinotékou Recepce se nachází v hotelu Svatá Kateřina. "> zasklená terasa Veranda Součástí kavárny jsou dvě zasklené terasy s krásným výhledem na jezírko. "> restaurace Voda Restaurace Voda je propojena s kavárnou Orangerie s prosklenými terasami. "> kavárna Orangerie Kavárna Orangerie se zasklenými terasami Veranda Vyhlídka a přilehlým molem je propojena s restaurací Voda. Za příznivého počasí se stoluje i na mole u jezírka. "> pokoj s postelí s nebesy Pro romantické pobyty jsou v hotelu Svatá Kateřina postele s nebesy. "> manikúra Salon na manikúru je umístěn v hotelu Gymnasion. "> kosmetika Kosmetická salon je umístěn v hotelu Gymnasion. "> hotel Svatá Kateřina Hotel Svatá Kateřina z pohledu od mola spodního jezírka. "> hotel Garnison Hotel Garnison je naproti hotelu Svatá Kateřina. Zde můžete být ubytováni i se svým psím nebo kočičím mazlíčkem. "> hotel Gymnasion Hotel Gymnasion je umístěn u tenisových kurtů. Jsou v něm i tělocvičny, posilovna, beauty salony, dvě masážní kabiny a dietologická laboratoř s diagnostickým přístrojem InBody 720. "> kostel sv. Kateřiny Kostel sv. Kateřiny byl v minulosti poutním místem. V současné době je odsvěcen a interiér je v rekonstrukci. "> pramen sv. Kateřiny Kaplička s po staletí ceněnou vodou pramene sv. Kateřiny je u horního jezírka. V létě poslední paprsky zapadajícího slunce osvětlují niku s obrazem sv. Kateřiny. "> molo u spodního jezírka V letních měsících je možné osvěžení ve spodním jezírku. "> molo u horního jezírka Za příznivého počasí se po celá den stoluje i na mole, které přímo navazuje na kavárnu Orangerie. "> molo u jezírka Posezení na mole s krásným výhledem do zeleně. "> hydomašíční vany Hydromasážní vany Jacizzi jsou umístěné na terase hotelu sv. Kateřina. "> Kamenný kruh druidů Kamenný kruh druidů se nachází za jízdárnou. Na leteckém snímku resortu ještě není zachycen. "> vyjížďka na koni Vyjížďky na koni pro začátečníky i pokročilé jsou v doprovodu trenéra. "> koně ve výběhu O naše koně je kvalitně postaráno a jsou v dobré kondici.
+ Přidat foto

Spa a wellness v Resortu Svatá Kateřina

Životní styl
Svatá Kateřina nadchne každého, kdo chce načerpat novou energii a odpočinout si v krásném prostředí uprostřed přírody. Areál nabízí moderní interiéry, příjemný personál, vynikající kuchyně a wellness o velikosti 1200 m².

Užijte si masáže, zábaly, sauny, páry aromaterapie, whirlpool, Rasulbath nebo jacuzzi pod širým nebem. Během pobytu lze při volné kapacitě vyzkoušet jógu, Pilates, tenis, jízdu na koni nebo golf.

Vyberte si z těchto pobytových programů: Wellness pobyty: Dny plné odpočinku, Čas hýčkání a pohody; hubnoucí pobyty: Dny štíhlé linie, Metabolic balance, Štíhlá snadno a lehce; jógové pobyty: Body & Mind jóga, Ájurvéda jóga detox; Dny plné jógy; víkendy pro ženy: Dolce Vita, Škola líčení; romantické pobyty: Romantický pobyt, Romantický víkend snů; beauty pobyty pro ženy: Dolce Vita, Víkend se školou líčení; antistresové pobyty: Ájurvédou proti stresu, S úsměvěm a bez stresu; aktivní pobyty: Cross training víked, Víkend se psím spřežením pro dva, Bod&Mind Pilates, Bežecký víkend, Golfový pobyt a další...

Projděte se okolím, projeďte se na kole a nebo zvolte sportovní aktivity pod vedením kvalifikovaných instruktorů. K dispozici je sedm specializovaných tělocvičen, posilovna, hřiště na fotbal, volejbal, nohejbal, kulečník, 3 tenisové kurty, stolní tenis, florbal, pétanque, golfový driving range a celoročně jízda psím přežením. V zimě za příznivých klimatických podmínek: bruslení na jezírku, běh na lyžích nebo na sněžnicích a projížďky na saních tažených koňmi. Resort má svou půjčovna sportovních potřeb.

Speciality Resortu Svatá Kateřina: diagnostika složení těla na unikátním přístroji InBody 720 s poradenstvím dietologa a výživového poradce, romantická koupel ve dvou ve vaně z jednoho kusu lávového kamene a jízda psím spřežením.
Přednosti resortu: po staletí ceněná voda pramene sv. Kateřiny, skvělá kuchyně, bezvadné služby personálu a ticho a klid uprostřed lesů Vysočiny.

Uvidíte, že si Resort Svatá Kateřina zamilujete a budete se k nám vracet!

Celý popis
Naposledy změněno: 22. 8. 2019

Ubytování a restaurace v okolí