Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Penzion Vltavanka na Slapech

Penzion Vltavanka na Slapech

Ubytování
Stále ještě nevíte kam v létě vyrazit s rodinou na dovolenou? Navštivte penzion Vltavanka v obci Županovice nedaleko od Prahy, přímo na travnatém břehu Slapské přehrady. Penzion nabízí pohodlné a prostorné ubytování, vynikající jídlo a zábavu – vše pro ideální letní vyžití!
Penzion Vltavanka s restaurací se nachází v těsné blízkosti pláže a vody, je tedy ideálním místem pro letní relax a zábavu. Nabízí celkem 8 standardních pokojů, z toho jeden plně uzpůsobený bezbariérový pokoj a jeden turistický pokoj pro větší skupiny. Všechny pokoje jsou prostorné a moderně řešené, internetové připojení formou WiFi je samozřejmostí. Při pobytu na 7 nocí a déle penzion nabízí příjemnou slevu 10%.

Snídaně jsou podávány formou bufetu, večeři u polopenze je možné vybrat ze dvou menu, z jídelního lístku si vyberou také vegetariáni. Při rezervaci pobytu s polopenzí nabízí penzion Vltavanka večeře pro děti do 15let zdarma.

Na pláži u vody je k dispozici dětské hřiště a antukové hřiště na volejbal či nohejbal, dále je zde k dispozici fotbálek, šipky nebo stolní tenis. V okolí penzionu najdete mnoho cyklotras a procházkových tras, můžete si jít zahoubařit nebo se projet po vodě na kanoích. V létě se na terase griluje a pořádají se zde nejrůznější akce.
Celý popis
Naposledy změněno: 18. 9. 2019
28.9.
Svátek barevného listí

Svátek barevného listí

Stará Huť, Střední Čechy
2.7.
2.10.
Výstava naivních obrazů Alexandry Dětinské

Výstava naivních obrazů Alexandry Dětinské

Dobříš, Střední Čechy
1.5.
31.12.
Putovní výstava

Putovní výstava "TGM to nikdy nebude mít lehké"

Příbram, Střední Čechy
5.5.
6.10.
Varhanní půlhodinky v bazilice na Svaté Hoře

Varhanní půlhodinky v bazilice na Svaté Hoře

Příbram, Střední Čechy

Ubytování a restaurace v okolí

Sportovní vyžití na Slapech

Sportovní vyžití na Slapech

Županovice, Střední Čechy
Dovolená na Staré Živohošti

Dovolená na Staré Živohošti

Chotilsko, Střední Čechy