Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Restaurace Žofín Garden na Slovanském ostrově

Restaurace Žofín Garden na Slovanském ostrově

Gurmánská turistika
Restaurace Žofín Garden je jednoduše oáza klidu - kouzelné prostory vytápěné zahradní restaurace s výhledem na Vltavu vám umožní strávit báječné chvíle přímo v parku. Grilované pokrmy zde připravují po celý rok v otevřené kuchyni, která je součástí zahrady.
Na Slovanském ostrově na Vltavě se pořád něco děje, je to zelená oáza pohody a skvělé gastronomie v centru Prahy. Celé léto mohou hosté trávit venku v nádherném prostředí zastřešené venkovní restaurace mezi palácem Žofín a romantickým altánkem. V zimě zde ochutnáte českou kuchyní inspirované lokální a sezónní menu v krásných historických prostorách paláce. Na malé i velké personál restaurace myslí v každém ohledu, jak na pravidelných nedělních brunchích, tematických akcích, tak i na stálém menu. Dětský koutek plný smíchu a her je již neodmyslitelnou součástí velkorysého prostoru restaurace i celkově uvolněné atmosféry.

V restauraci Žofín Garden v čele s vždy dobře naladěným Tomášem Větrovcem vás personál uvítá vždy s radostí. Stavte se na skleničku dobrého moravského vína nebo si nechte namíchat nějaký exotický koktejl. Menu pro vás s citem ladí a sestavuje šéfkuchařka Stáňa Marková. Již tradiční žofínský hamburger, steak z mladého býčka v marinádě z uzených chipotles a zázvorového medu, jehněčí špíz...to jsou letní chutě Slovanského ostrova z grilu. Mezi dobrotami pro děti najdete bruschettu s farmářskými kuřecími prsíčky, grilovaná farmářská kuřecí prsíčka s máslovými bramborami ale i tradiční řízečky s hranolkami. Milkshakes i smoothies z čerstvého ovoce osvěží děti i dospělé. Speciality z místního grilu se však neobejdou bez báječného českého točeného piva.

V neděli si pospěte, nikam nespěchejte. V Řofín Garden je již vše hotovo, a tak je vyhlášený brunch s bohatým bufetem i programem pro děti již v plném proudu. Přijďte se pobavit a užít si neděli společně s rodinou i přáteli. Každou neděli od 11 do 15 hodin.
Celý popis
Naposledy změněno: 26. 7. 2017
24.7.
4.9.
Reebok Experience Store

Reebok Experience Store

Praha 1, Praha
1.4.
1.10.
Plavby lodí do pražské zoo 2017

Plavby lodí do pražské zoo 2017

Praha 1, Praha
23.7.
13.8.
Mezinárodní houslové kurzy v Litomyšli

Mezinárodní houslové kurzy v Litomyšli

Litomyšl, Východní Čechy

Ubytování a restaurace v okolí