Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Restaurace Skanzen ve Strážnici

Restaurace Skanzen ve Strážnici

Gurmánská turistika
Příjemně vyhlížející restaurace Skanzen se rozprostírá podél severozápadního okraje města Strážnice. Je situována přímo v areálu Skanzenu Strážnice, který je v současné době tvořen několika samostatnými areály.
Kouzelná atmosféra nevtíravého a přirozeného prostředí restaurace nabízí nejen poklidnou a nekuřáckou restauraci v selském stylu čítající kapacitu okolo 100 míst, ale i letní zahrádku s dětským koutkem plným zábavy pro vaše ratolesti. Posezení u nás vám zpříjemní mimo jiné i reprodukovaná či živá hudba. Navíc nabízíme našim hostům v prostorách restaurace bezplatný přístup k Internetu.

A co se jídel týče, určitě si přijdete na své. Nabízíme širokou možnost výběru jak z klasických či minutkových jídel, tak i jídel typických pro moravské Slovácko, kde nechybí dobré pivo a chutné víno.

Kromě skromné nabídky širokého stravování od obědů po večeře nabízíme také stravování zájezdových skupin. A pokud hledáte vhodné místo pro společenské události, firemní akce, rodinné oslavy nebo jen letní dovolenou či víkendový výlet, stačí nás jen navštívit. Prohlédnout si můžete také naši galerii nebo vinotéku.
Celý popis
Naposledy změněno: 18. 9. 2019
Baťův kanál s kolem

Baťův kanál s kolem

Strážnice, Jižní Morava
Do Strážnice nejen za akcemi

Do Strážnice nejen za akcemi

Strážnice, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí