Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Relaxační centrum Infinit v Holešovicích

Relaxační centrum Infinit v Holešovicích

Lázně a wellness
Dopřejte si ničím nerušené rozjímání v sauně, privátní vířívé koupeli, solárním studiu a při masážích v relaxačním centru Infinit v Praze - Holešovicích.
V relaxačním centru Infinit v pražských Holešovicích najdete:
  • finskou saunu s ledovým bazénkem a útulnou odpočívárnou s cihlovými klenbami
  • masáže - přední odborníci našeho wellness centra vám nabízejí několik druhů masáží, od relaxačních či sportovních přes baňkování, masáž hlavy a obličeje, detoxikační masáže, speciální masáže pro nastávající maminky, až po masáž horkými lasturami
  • privátní koupele - v příjemném prostředí naší privátní zóny si můžete užít hydromasážní, bylinné, či voňavé aromatické koupele
  • profesionální solární studio
  • kavárničku

Užijte si novou wellness zónu s rustikální finskou saunou, ochlazovacím bazénkem, zážitkovou sprchou a prostornou relaxační místností. Finská sauna je vyhřívána na teplotu 85 až 95 stupňů Celsia. Vzduch uvnitř vám bude zpříjemňovat automatický polev kamen a určitě vás zaujme kombinace světlého a tmavého dřeva, které je hlavní dominantou interiéru sauny. K ochlazení rozehřátého těla je připravena ochlazovna s ledovým bazénkem a zážitkovou sprchou. Oázou odpočinku vám bude prostorná relaxační místnost s posezením a lehátky. Pro osvěžení a občerstvení navštivte náš fresh bar, kde vás naše recepční rády obslouží.

Díky dvěma vedle sebe umístěným masážním místnostem můžete jít na masáž i současně. Profesionální maséři vás přivítají v příjemné masérně s klenutými cihlovými stropy, tlumeným osvětlením a relaxační hudbou.

V nabídce jsou různé druhy koupelí: privátní vířívá koupel, bylinná solná koupel, aromatická vířívá koupel a Kleopatřina koupel. Na jednotlivých sedátkách si můžete vyzkoušet různé druhy hydromasáží a samostatně je ovládat.

Součástí prostoru privátní vířivé vany je sprcha a posezení. Celý prostor je ozvučen, občerstvení je možno kdykoli objednat vnitřní telefonní linkou. V nabídce jsou kromě osvěžujících nápojů také kvalitní zážitková vína. Toto centrum se specializuje na vertikální solária, tzv. solární sprchy. Profesionální stroje MegaSun představují moderní, rychlé, rovnoměrné a pohodlné opálení. Provozovatelé zaručují výbornou kvalitu a dokonalý komfort při slunění v příjemném klimatizovaném prostředí. Odborně vyškolený personál vám vždy ochotně poradí a nabídne kvalitní solární kosmetiku Oranjito.
Celý popis
Naposledy změněno: 21. 4. 2018
29.3.
18.6.
I Welcome

I Welcome

Praha 7, Praha
15.3.
4.6.
Joska Skalník: My tancovat nemusíme

Joska Skalník: My tancovat nemusíme

Praha 7, Praha
26.1.
7.5.
Daniel Pešta: DeTermination

Daniel Pešta: DeTermination

Praha 7, Praha

Ubytování a restaurace v okolí