Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Relaxační centrum Infinit v Holešovicích

Relaxační centrum Infinit v Holešovicích

Lázně a wellness
Dopřejte si ničím nerušené rozjímání v sauně, privátní vířívé koupeli, solárním studiu a při masážích v relaxačním centru Infinit v Praze - Holešovicích.
V relaxačním centru Infinit v pražských Holešovicích najdete:
  • finskou saunu s ledovým bazénkem a útulnou odpočívárnou s cihlovými klenbami
  • masáže - přední odborníci našeho wellness centra vám nabízejí několik druhů masáží, od relaxačních či sportovních přes baňkování, masáž hlavy a obličeje, detoxikační masáže, speciální masáže pro nastávající maminky, až po masáž horkými lasturami
  • privátní koupele - v příjemném prostředí naší privátní zóny si můžete užít hydromasážní, bylinné, či voňavé aromatické koupele
  • profesionální solární studio
  • kavárničku

Užijte si novou wellness zónu s rustikální finskou saunou, ochlazovacím bazénkem, zážitkovou sprchou a prostornou relaxační místností. Finská sauna je vyhřívána na teplotu 85 až 95 stupňů Celsia. Vzduch uvnitř vám bude zpříjemňovat automatický polev kamen a určitě vás zaujme kombinace světlého a tmavého dřeva, které je hlavní dominantou interiéru sauny. K ochlazení rozehřátého těla je připravena ochlazovna s ledovým bazénkem a zážitkovou sprchou. Oázou odpočinku vám bude prostorná relaxační místnost s posezením a lehátky. Pro osvěžení a občerstvení navštivte náš fresh bar, kde vás naše recepční rády obslouží.

Díky dvěma vedle sebe umístěným masážním místnostem můžete jít na masáž i současně. Profesionální maséři vás přivítají v příjemné masérně s klenutými cihlovými stropy, tlumeným osvětlením a relaxační hudbou.

V nabídce jsou různé druhy koupelí: privátní vířívá koupel, bylinná solná koupel, aromatická vířívá koupel a Kleopatřina koupel. Na jednotlivých sedátkách si můžete vyzkoušet různé druhy hydromasáží a samostatně je ovládat.

Součástí prostoru privátní vířivé vany je sprcha a posezení. Celý prostor je ozvučen, občerstvení je možno kdykoli objednat vnitřní telefonní linkou. V nabídce jsou kromě osvěžujících nápojů také kvalitní zážitková vína. Toto centrum se specializuje na vertikální solária, tzv. solární sprchy. Profesionální stroje MegaSun představují moderní, rychlé, rovnoměrné a pohodlné opálení. Provozovatelé zaručují výbornou kvalitu a dokonalý komfort při slunění v příjemném klimatizovaném prostředí. Odborně vyškolený personál vám vždy ochotně poradí a nabídne kvalitní solární kosmetiku Oranjito.
Celý popis
Naposledy změněno: 18. 10. 2017
22.9.
20.11.
Stanislav Libenský Award 2017

Stanislav Libenský Award 2017

Praha 7, Praha
22.9.
20.11.
Rekonstrukce paměti

Rekonstrukce paměti

Praha 7, Praha
8.9.
8.1.
Příběhy Iráku

Příběhy Iráku

Praha, Praha

Ubytování a restaurace v okolí