Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Relaxace i sport v hotelu S.E.N.

Relaxace i sport v hotelu S.E.N.

Lázně a wellness
Hotel S.E.N. je místem, kde prožijete pohodovou dovolenou, relaxační víkend, romantickou noc, nebo odpočinek po pracovním dni s využitím sportovního a relaxačního centra. Hotel v zámeckém stylu s výhledem do údolí byl vybudován v roce 1996, pouhých 28 km od centra Prahy.
Romantický hotel v zámeckém stylu s neopakovatelnou atmosférou, moderním vybavením a kvalitním servisem nabízí ubytování v luxusních pokojích a apartmánech. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a WC, telefonem, Sat/TV, přípojkou na internet, minibarem. Kapacita hotelu je 107 lůžek: 36 dvoulůžkových pokojů, 11 apartmá a 11 standartních dvoulůžkových pokojů v hotelové Depandanci, vybavených koupelnou se sprchovým koutem a WC, telefonem, Sat/TV a minibarem.

Zámecká restaurace, nabízející široký výběr české i mezinárodní kuchyně, s kapacitou 60 osob je k dispozici pro slavnostní příležitosti, svatby, promoce, firemní oslavy.

Využít můžete také moderní sportovní a relaxační centrum, které zahrnuje vnitřní bazén s whirlpoolem, letní venkovní bazén, saunu, solárium, masáže, posilovnu, šipky, stolní tenis, kulečník, petanque, obří šachy, půjčovnu horských kol, squashové a tenisové kurty.

Plánujete-li svatbu, hotel S.E.N. je ideálním místem - svatební obřad může proběhnou v hotelové obřadní síni nebo v letních měsících u jezírka v romantickém zákoutí zámecké zahrady. Svatební hostina, jízda kočárem nebo ohňostroj jsou samozřejmým servisem, který hotel poskytuje.
Celý popis
Naposledy změněno: 21. 7. 2018
28.7.
Dětský den na Hlásce

Dětský den na Hlásce

Senohraby, Střední Čechy
15.9.
Pochod Po stopách kocoura Mikeše

Pochod Po stopách kocoura Mikeše

Mnichovice, Střední Čechy

Ubytování a restaurace v okolí

Marmelády Šafránka

Marmelády Šafránka

Čerčany, Střední Čechy
Loreta Golf Klub Pyšely

Loreta Golf Klub Pyšely

Pyšely, Střední Čechy