Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Rekreační areál Orlík-Loužek

Rekreační areál Orlík-Loužek

Ubytování
Areál Orlík-Loužek je ideální a dostupné ubytování na Orlíku, v překrásné přírodě. Ubytovat se lze v apartmánech s kuchyňkou či chatách 50 metrů od vody. V areálu je dětský bazén, tenis, minigolf, lesní kuželky i půjčovna lodiček a člunů.
Rekreační areál Orlík-Loužek nabízí vhodné prostředí pro vaši rekreaci v apartmánech s kuchyňkou a balkónem, který poskytuje překrásný výhled na vodu. Dále je zde možnost ubytování v chatách o 5 až 6 samostatných pokojích. Každý pokoj i apartmán má své vlastní WC a sprchový kout!

V areálu je dětské hřiště, dětské brouzdaliště, rozsáhlý travnatý park pro různé aktivity a hry nejen pro děti a dále zde naleznete minigolf, tenisový kurt, lesní kuželky, tři samostatná ohniště, hřiště pro kopanou, 2 hřiště pro míčové hry se sítí, půjčovnu lodiček na pádla i na motor, půjčovnu člunů s motorem a mnoho dlaších služeb pro hosty i návštěvy areálu.

V areálu Orlík-Loužek na břehu Orlické přehrady naleznete i odpolední a večerní restaraci zvanou Koliba, která nabízí grilovaná masa, ryby a speciality na venkovním i vnitřním grilu. Občerstvení a nápoje se zmrzlinou jsou zde samozřejmostí a určitě si zde každý rád posedí při večerní zábavě. Kolibu lze využívat i jako host plující po orlické přehradě - snadno zakotvíte svou loď u mola pro hosty a pak už vám nebrání nic v navštívení zdejší Koliby.

Mimo sezonu lze využít i jednodenní, víkendové i vícedenní akce včetně prodlouženého víkendu, Silvestru, Velikonoc, zabijaček apod. Rádi zde připraví také firemní akce, narozeninové párty, oslavy, rauty i ozdravné pobyty pro školy v přírodě.
Celý popis
Naposledy změněno: 4. 12. 2017
26.5.
31.12.
Putovní výstava

Putovní výstava "Diktatura versus naděje"

Příbram, Střední Čechy
7.11.
13.1.
Výstava Andělé, víly a jiné bytosti

Výstava Andělé, víly a jiné bytosti

Dobříš, Střední Čechy
26.10.
20.12.
Areál Monínec - zahájení lyžařské sezony

Areál Monínec - zahájení lyžařské sezony

Sedlec-Prčice, Střední Čechy

Ubytování a restaurace v okolí