Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Rekreační areál Orlík-Loužek

Rekreační areál Orlík-Loužek

Ubytování
Areál Orlík-Loužek je ideální a dostupné ubytování na Orlíku, v překrásné přírodě. Ubytovat se lze v apartmánech s kuchyňkou či chatách 50 metrů od vody. V areálu je dětský bazén, tenis, minigolf, lesní kuželky i půjčovna lodiček a člunů.
Rekreační areál Orlík-Loužek nabízí vhodné prostředí pro vaši rekreaci v apartmánech s kuchyňkou a balkónem, který poskytuje překrásný výhled na vodu. Dále je zde možnost ubytování v chatách o 5 až 6 samostatných pokojích. Každý pokoj i apartmán má své vlastní WC a sprchový kout!

V areálu je dětské hřiště, dětské brouzdaliště, rozsáhlý travnatý park pro různé aktivity a hry nejen pro děti a dále zde naleznete minigolf, tenisový kurt, lesní kuželky, tři samostatná ohniště, hřiště pro kopanou, 2 hřiště pro míčové hry se sítí, půjčovnu lodiček na pádla i na motor, půjčovnu člunů s motorem a mnoho dlaších služeb pro hosty i návštěvy areálu.

V areálu Orlík-Loužek na břehu Orlické přehrady naleznete i odpolední a večerní restaraci zvanou Koliba, která nabízí grilovaná masa, ryby a speciality na venkovním i vnitřním grilu. Občerstvení a nápoje se zmrzlinou jsou zde samozřejmostí a určitě si zde každý rád posedí při večerní zábavě. Kolibu lze využívat i jako host plující po orlické přehradě - snadno zakotvíte svou loď u mola pro hosty a pak už vám nebrání nic v navštívení zdejší Koliby.

Mimo sezonu lze využít i jednodenní, víkendové i vícedenní akce včetně prodlouženého víkendu, Silvestru, Velikonoc, zabijaček apod. Rádi zde připraví také firemní akce, narozeninové párty, oslavy, rauty i ozdravné pobyty pro školy v přírodě.
Celý popis
Naposledy změněno: 14. 7. 2018
1.7.
31.8.
Noční prohlídky elektrárny Orlík

Noční prohlídky elektrárny Orlík

Solenice, Střední Čechy
4.7.
31.7.
Výstup na věž zámku Orlík

Výstup na věž zámku Orlík

Orlík nad Vltavou, Jižní Čechy
4.7.
31.7.
Výstava panenek na zámku Orlík

Výstava panenek na zámku Orlík

Orlík nad Vltavou, Jižní Čechy
22.1.
31.12.
Putovní výstava

Putovní výstava "Nemohli jsme mlčet - Lidé Charty 77"

Příbram, Střední Čechy

Ubytování a restaurace v okolí