Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Rodinné centrum Pilné včelky

Rodinné centrum Pilné včelky

Zážitky
Rodinné centrum ve vilce s prostornou zahradou se nachází v klidné části Prahy 4 v blízkosti Hostivařského parku a přehrady. Poskytuje široké spektrum služeb a poradenství rodinného charakteru pro nastávající maminky, přes ty nejmenší dětičky po jejich rodiče a prarodiče.
Rodinné centrum a školka pro děti od 1 roku do 5 let, hlídání dětí, minikavárna s herničkou, oslavy narozenin. Dále nabízíme velké množství aktivit, např. Montessori, keramiku, angličtinau tanečky, cvičení pro děti 0-5 let, tvořivé dílny, Figurkovou školičku, výtvarné kurzy pro děti i dospělé, němčinu pro dospělé, cvičení pro ženy (zumba, bodystyling, powerjoga), kurzy a přednášky a mnoho dalšího.

V rodinném centru můžete navštěvovat také večerní cvičení pro ženy. Cvičení je zaměřeno nejen na zdravý životní styl, kondici a fyzičku, ale také na zdravotní tělesnou výchovu, cvičení po porodu, cvičení předcházející různým problémům a nemocem, jako je např. inkontinence atd. Spolupracujeme s kvalitními a vysoce vzdělanými pedagogy a speciálními pedagogy s mnohaletou praxí, s fyzioterapeuty, s odborníky na výživu dětí i dospělých, nebo např. s odborníky na dentální hygienu. V našem centru má svou ordinaci také pediatrička/homeopatička, legopedka a speciální pedagožka.
 
Celý popis
Naposledy změněno: 18. 8. 2019
6.8.
30.9.
Průhonické jiřinky 2019

Průhonické jiřinky 2019

Průhonice, Střední Čechy
30.3.
30.11.
Farmářské trhy na Kubáni

Farmářské trhy na Kubáni

Praha 10, Praha

Ubytování a restaurace v okolí