Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Ranch Buena Vista Sezemice

Ranch Buena Vista Sezemice

Letní sporty
Ranch Buena Vista leží na levém břehu Labe, v podhradí husitského hradu Kunětická Hora, v obci Lukovna 1 km od Sezemic mezi Hradcem Králové a Pardubicemi.
Na ranči vás čeká příjemná zábava pro celou rodinu, můžete si zde zapůjčit koně pro vyjížďky do širokého okolí, děti se tu naučí základy jízdy. Ranč disponuje úvazištěm pro více než 20 koní, prostorem na mytí koní vodou ze studny (jsou zde 3 studny) a prostorem k úvazu koní ve spřežení. Pro koně návštěvníků je připravené seno, pitná voda i nějaké jádro.

Je možné i přespání, postavení vlastního stanu, osprchování se, vyjížďka do okolí s průvodcem, ověřené trasy – koňské stezky, instruktáž i předvedení práce s koněm ze země i ze sedla, připraveny jsou však i jiné aktivity - například střelba z koltů, luků, ze vzduchovek, lasování, práskání bičem či westernové show. Vyukoušet můžete také hřiště na badminton či beach volejbal.

O víkendech se zde koná grilování nebo příprava dobrot z kvalitních surovin v udímě, dále se na ranči pořádají staročeské domácí zabíjačky s prodejem masa. Ranch Buena Vista provozuje od května do září venkovní zahrádku s občerstvením, kde je možně příjemně posedět a pobavit se s výhledem na hrad Kunětická Hora. Ranč je také součástí projektu Cyklisté vítáni, což znamená, že milovníci jízdy na kole naleznou kvalitní zázemí - stojany na kola, nářadí, lepení, možnost omýt kolo atd.
Celý popis
Naposledy změněno: 17. 1. 2017
11.11.
5.2.
Výstava o tradicích na přelomu roku

Výstava o tradicích na přelomu roku

Pardubice, Východní Čechy
8.11.
5.2.
Korunovační klenoty na dosah v Pardubicích

Korunovační klenoty na dosah v Pardubicích

Pardubice, Východní Čechy
8.5.
31.12.
Pardubice - příběh města

Pardubice - příběh města

Pardubice, Východní Čechy

Ubytování a restaurace v okolí