Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Prohlídky Barrandov Studia pro skupiny

Prohlídky Barrandov Studia pro skupiny

Zážitky
Barrandov Studio nabízí klíč ke vzpomínkám na největší hity zahraniční i domácí produkce, které prošly rukama českých kostýmních a rekvizitních výtvarníků. Navštivte zákulisí české továrny na sny! Barrandov Studio je otevřeno skupinovým návštěvám v průběhu pracovního týdne.
Organizujete turistické zájezdy? Hledáte zajímavé téma školního výletu do Prahy? Chcete se pobavit s partou kamarádů nebo si s pracovním kolektivem oddechnout od denního shonu? Právě pro vás je tu možnost skupinové prohlídky Barrandov Studia. Základními jazyky jsou čeština a angličtina.
 
  • Kdo: školy, turistické zájezdy, zájmové kroužky, kluby seniorů, pracovní kolektivy a další
  • Kdy: v pracovní dny po předchozím objednání
  • Za kolik: vstupné závisí na množství osob, délce prohlídky, jazyce výkladu. Podrobnosti vám rádi sdělí na emailu prohlidky@barrandov.cz
 

Fotokostymérna - proměňte se s přáteli ve hvězdy stříbrného plátna

Na zvláštní objednání nabízí Studio Barrandov také zážitek v populární fotokostymérně - zdejší kostymérky vám pomohou vyzkoušet vybrané kousky ze sbírky filmových kostýmních kompletů a svou fotografii coby mušketýra, krále, princezny nebo zbrojnoše si rovnou odnesete domů!

Barrandovský Fundus disponuje rozsáhlou sbírkou kostýmních originálů dochovaných z bohaté historie naší filmové i televizní tvorby, která podléhá zvláštnímu režimu. Tuto kolekci dnes tvoří více než 500 kusů kostýmů. Fundus na Barrandově patří k největším půjčovnám v Evropě, své služby nabízí kostýmním a rekvizitním výtvarníkům doslova "od pravěku po současnost".

Celý popis
Naposledy změněno: 11. 12. 2017
23.9.
30.4.
Bruslení na zimním stadionu Kobra

Bruslení na zimním stadionu Kobra

Praha 4, Praha
25.11.
23.12.
Vánoční trhy na Smíchově

Vánoční trhy na Smíchově

Praha 5, Praha
17.10.
13.12.
Výstava Země divokých koní

Výstava Země divokých koní

Praha 13, Praha

Ubytování a restaurace v okolí