Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Prohlídky Barrandov Studia pro skupiny

Prohlídky Barrandov Studia pro skupiny

Zážitky
Barrandov Studio nabízí klíč ke vzpomínkám na největší hity zahraniční i domácí produkce, které prošly rukama českých kostýmních a rekvizitních výtvarníků. Navštivte zákulisí české továrny na sny! Barrandov Studio je otevřeno skupinovým návštěvám v průběhu pracovního týdne.
Organizujete turistické zájezdy? Hledáte zajímavé téma školního výletu do Prahy? Chcete se pobavit s partou kamarádů nebo si s pracovním kolektivem oddechnout od denního shonu? Právě pro vás je tu možnost skupinové prohlídky Barrandov Studia. Základními jazyky jsou čeština a angličtina.
 
  • Kdo: školy, turistické zájezdy, zájmové kroužky, kluby seniorů, pracovní kolektivy a další
  • Kdy: v pracovní dny po předchozím objednání
  • Za kolik: vstupné závisí na množství osob, délce prohlídky, jazyce výkladu. Podrobnosti vám rádi sdělí na emailu prohlidky@barrandov.cz
 

Fotokostymérna - proměňte se s přáteli ve hvězdy stříbrného plátna

Na zvláštní objednání nabízí Studio Barrandov také zážitek v populární fotokostymérně - zdejší kostymérky vám pomohou vyzkoušet vybrané kousky ze sbírky filmových kostýmních kompletů a svou fotografii coby mušketýra, krále, princezny nebo zbrojnoše si rovnou odnesete domů!

Barrandovský Fundus disponuje rozsáhlou sbírkou kostýmních originálů dochovaných z bohaté historie naší filmové i televizní tvorby, která podléhá zvláštnímu režimu. Tuto kolekci dnes tvoří více než 500 kusů kostýmů. Fundus na Barrandově patří k největším půjčovnám v Evropě, své služby nabízí kostýmním a rekvizitním výtvarníkům doslova "od pravěku po současnost".

Celý popis
Naposledy změněno: 21. 9. 2018

Ubytování a restaurace v okolí