Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Prodejna korálků, skleněných figurek a bižuterie s předváděním výroby v Železném Brodě

Prodejna korálků, skleněných figurek a bižuterie s předváděním výroby v Železném Brodě

Zážitky
Podívejte se na tradiční výrobu u sklářského kahanu. Máte zájem se dozvědět zajímavosti o sklářství v tomto regionu? Vyzkoušejte si ruční výrobu na vlastní kůži! Každý kus je de facto originálem, skleněné výrobky si můžete také koupit.

Chcete si vyrobit náhrdelník dle vlastních představ? Vítejte tedy ve firemní prodejně Lampglas v Železném Brodě, těšíme se na vás za každého počasí! Výrobky nesou značku Regionální produkt Českého ráje. Prodejna se nachází uprostřed památkové rezervace lidové architektury a Poznávacího okruhu Trávníky, návštěvu prodejny můžete tedy spojit s příjemným výletem.

Spolupracujeme se známou módní návrhářkou Ninou Provaan Smetanovou. Zúčastňujeme se mnohých výstavních a propagačních akcí. Pořádáme kurzy vinutí perlí, zúčastňujeme se různých akcí a trhů.

Firma Lampglas vznikla roku 1991 a specializuje se na výrobu "lampových perlí" (ručně vinutých perlí - korálků) klasickou technologií ručního zpracování nad ohněm, které má v našem kraji více než stoletou tradici.

Celý popis
Naposledy změněno: 21. 8. 2019
24.5.
1.9.
Jiří Salaba - Obrazy

Jiří Salaba - Obrazy

Železný Brod, Český ráj
17.5.
29.9.
Maloskalský express

Maloskalský express

Malá Skála, Český ráj
5.7.
25.8.
Sedm perel astronomie v semilském muzeu

Sedm perel astronomie v semilském muzeu

Semily, Český ráj
1.4.
31.10.
Dětské prohlídky na zámku Hrubý Rohozec

Dětské prohlídky na zámku Hrubý Rohozec

Turnov, Český ráj

Ubytování a restaurace v okolí