Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Hotel Panon v Hodoníně - poznejte krásy Moravského Slovácka

Hotel Panon v Hodoníně - poznejte krásy Moravského Slovácka

Gurmánská turistika
Slovácko je kraj vína, v každé roční době můžete posedět v některém z mnoha stylových vinných sklípků a ochutnat vynikající bílá i červená vína od nejlepších moravských vinařů. Hotel Panon je vhodný pro pobyty se sportovně-společenským vyžitím s možností návštěvy vinných sklepů v okolí Hodonína.
Moravské Slovácko - kraj památek, krásné přírody, folklóru, gastronomických specialit a vína. Ochutnejte krajové speciality v klimatizované hotelové restauraci. Letní měsíce lákají k večernímu posezení na hotelové terase se specialitami na grilu. Nebo si vyberte z nabídky gastroakcí hotelu - zabíjačky, grilování, zvěřina, vinné sklepy, rodinné oslavy, životní jubilea, svatby. Po celodenní aktivitě uvítáte příjemné ubytování v komfortních dvou a třílůžkových hotelových pokojích. U nás jste prostě doma!

Turistická nabídka: Návštěva zámku v Miloticích, Muzea jihovýchodní Moravy v Mikulčicích, plavba lodí  na Baťově kanále či meandry řeky Moravy, cyklistické výlety do Lednicko-valtického areálu nebo vycházka do lužních lesů vám přinesou nezapomenutelné zážitky. V letních měsících využijete moderně rekonstruované koupaliště s mnoha atrakcemi, tenisové kurty, minigolf, squash či spinning. V zimních měsících vám zajistíme čas pro návštěvu krytého bazénu, sauny či zimního stadionu.

 
Celý popis
Naposledy změněno: 13. 12. 2017
17.12.
Ďábelsky dobré Vánoce

Ďábelsky dobré Vánoce

Dubňany, Jižní Morava
25.11.
7.1.
Výstava fotografií

Výstava fotografií "Kroj, láska na celý život"

Velké Bílovice, Jižní Morava
1.11.
31.1.
Jednota bratrská

Jednota bratrská

Kyjov, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí