Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Plavecký bazén Pražačka

Plavecký bazén Pražačka

Životní styl
Bazén s nejteplejší vodou a s krásným výhledem na Prahu. Jedná se o bazén velikosti 16,6 x 8,5 m a hloubky od 1 do 1,60 m. Sportovní a rekreační areál Pražačka je kompletní sportovní a relaxační centrum velmi dobře dostupné z téměř všech koutů Prahy.
Sportovní a rekreační areál Pražačka je kompletní sportovní a relaxační centrum velmi dobře dostupné z téměř všech koutů Prahy. V areálu Pražačka si jistě každý dokáže najít mnoho příležitostí jak si užít. V areálu naleznete krytý i venkovní bazén, saunu, posilovnu, hřiště pro volejbal, nohejbal, tenis i basketbal a fotbal a dětské dopravní hřiště.
 
V krytém bazéně s nejteplejší vodou v Praze můžete plavat na prostoru 16,6 x 8,5 metrů a zároveň si užívat nádherného výhledu na hlavní město. Hledáte-li kromě vody také sluneční paprsky, je pro vás připraven venkovní 25 metrů dlouhý vyhřívaný bazén, zpevněná i travnatá plocha kolem bazénu je určena pro odpočinek i relaxaci. Letní bazén bývá v porvozu od června do září. U bazénu jsou převlékárny s WC a sprchami s teplou i studenou vodou. Večerní plavání ve všední dny o prázdninách při umělém osvětlení. Po dobu provozu je bazén hlídán kvalifikovanými plavčíky. U bazénu je k dispozici malé občerstvení se širokým sortimentem pití i jídla.

Pražačka má velice dlouhou otevírací dobu, a proto není problém užívat si plavání ihned po ránu před tím, než půjdete do práce, nebo až večer jako příjemné zakončení dne. Pokud vás pouhé plavání nebaví, můžete zkusit některý ze sportů, které se cvičí ve vodě, jako aquaerobic nebo aquagymnastika. Také je samozřejmě důležité, aby se každé dítě v určitém věku naučilo plavat, proto plavecký areál Pražačka nabízí lekce plavání pro děti a matky s dětmi.

Terasa pro 150 osob je otevřena od 11:00 hod do 19:00 hod jen pro návštěvníky bazénu, po 19:00 hod. se samostatným vstupem do 23:00 hod. Terasa se nachází v klidném prostředí v zeleni s krásným výhledem na Prahu.
Celý popis
Naposledy změněno: 21. 4. 2018

Ubytování a restaurace v okolí