Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Pivotéka Pípa Beer Story v Praze

Pivotéka Pípa Beer Story v Praze

Gurmánská turistika
Pivotéka Pípa Beer Story je součástí nově otevřeného Food Story, kde najdete i bistro, prodejnu potravin a rychlé občerstvení, celé je to součástí komplexu Tržnice Dlouhá 14. Na pivním listu nabízí až 160 druhů piv ze všech koutů Česka i světa.
Pivotéka Pípa Beer Story v Praze je součástí konceptu Food Story Dlouhá 14, který se nachází na rohu ulic Masná a Dlouhá. Samotná pivotéka je umístěná ve spodním patře Food Story. Hlavním mottem pivotéky Pípa Beer Story je pivo s rodokmenem. Tomu odpovídá i výběr a vyhledávání piv na pivní list. Cílem je zákazníkům nabídnout ta nejlepší piva z naší země i ze zemí, kde je pivovarnictví na vysoké úrovni. Proto zde najdete i výběr piv belgických nebo německých.

Nabídka piv na čepu se průběžně mění a odráží aktuální trendy a novinky ze světa piva. Na pípě je vždy osm piv dle aktuální nabídky. Nechybí zde největší novinky z pivního světa a to nejlepší z českých minipivovarů. Z těch pražských tu ochutnáte například pivo z pětice pražských pivovarů – z Vinohradského, Jihoměstského a Břevnovského pivovaru, pivovaru u Bulovky i z Lužin. Do budoucna Pípa Beer Story plánuje i vlastní pivo.
Celý popis
Naposledy změněno: 20. 1. 2018
31.12.
1.12.
Silvestr na lodi a parníku

Silvestr na lodi a parníku

Praha 1, Praha
20.1.
25.3.
Jak vzniká výstava

Jak vzniká výstava

Praha 1, Praha
1.1.
31.12.
Modrý pokoj

Modrý pokoj

Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí