Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Pikniky na zámku Nelahozeves

Pikniky na zámku Nelahozeves

Gurmánská turistika
Chystáte se na zámek Nelahozeves a chcete si váš výlet opravdu užít? Pak si nenechte ujít novinku letošního léta a vyberte si z nabídky našich piknikových balíčků, které si můžete vychutnat v příjemném prostředí zámecké zahrady.

Vybrat si můžete z několika variant piknikových balíčků. Pikniky můžete objednat na uvedených telefonních číslech (315 709 111, 315 709 154 od 9:00-17:00 hodin) nebo na mailové adrese zámku.

Pikniky lze následně vyzvednout v Zámecké restauraci (v 1. patře zámku, vstup přímo z nádvoří) od 10:00 do 16:00 hodin. Piknikový koš a deku je nutné vrátit do 17:00 hodin. Piknik se platí přímo v restauraci včetně vratné zálohy na koš, která činí 1000 Kč.

Piknikové balíčky je možné také věnovat jako dárek formou poukazu, který lze zakoupit v eshopu zámku Nelahozeves nebo přímo v zámecké pokladně. Piknikový koš objednávejte nejpozději 2 dny předem včetně upřesnění data, času, počtu osob a typu piknikového balíčku.
 

Piknikové balíčky:

1a. Vinný piknik (260 Kč): láhev vína z Lobkowiczkého zámeckého vinařství v Roudnici nad Labem - Müller Thurgau 2011 jakostní suché nebo Modrý Portugal 2011, jakostní suché; olivy (oříšky); voda (vína z Lobkowiczkého zámeckého vinařství v Roudnici).

1b. Vinný piknik (350 Kč) - přívlastková vína , 2 osoby Láhev vína z Lobkowiczkého zámeckého vinařství v Roudnici nad Labem - Sylvánské zelené 2011, pozdní sběr suché nebo Pinot noir 2008, pozdní sběr suché; olivy (oříšky); voda.

2. Rodinný piknik (560 Kč), 2 + 2 osoby: sendvič se šunkou a sýrem; smažené kuřecí řízečky; zeleninové crudité s dipem; čerstvé ovoce; donut s čokoládovou přichutí; voda a ovocný juice.

3. Romantický piknik (650 Kč), 2 osoby: láhev sektu Chateau Radyně; sendvič s tomaty a mozzarellou; quiche lorraine (slaný koláč se slaninou a sýrem ); olivy; sušené tomaty; čerstvé ovoce; voda a ovocný juice.

4. Vegetariánský piknik (420 Kč), 2 osoby: sendvič s tomaty a mozzarellou; wrap plněný abouleh salátem; zeleninové crudité s dipem; čerstvé ovoce; donuty s čokoládovou přichutí; voda a ovocný džus.

Celý popis
Naposledy změněno: 19. 7. 2018
12.5.
7.10.
Výstava Svět kostiček na zámku Nelahozeves

Výstava Svět kostiček na zámku Nelahozeves

Nelahozeves, Střední Čechy
1.2.
30.11.
Na zámku před sto lety

Na zámku před sto lety

Veltrusy, Střední Čechy
1.3.
30.11.
Baroko nejen na oko

Baroko nejen na oko

Veltrusy, Střední Čechy

Ubytování a restaurace v okolí

Marina Vltava - projížďky lodí po Vltavě

Marina Vltava - projížďky lodí po Vltavě

Nelahozeves, Střední Čechy
RaftCamp Veltrusy - rafting pro každého

RaftCamp Veltrusy - rafting pro každého

Veltrusy, Střední Čechy
Resort Svět

Resort Svět

Úžice, Střední Čechy