Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Pikniky na zámku Nelahozeves

Pikniky na zámku Nelahozeves

Gurmánská turistika
Chystáte se na zámek Nelahozeves a chcete si váš výlet opravdu užít? Pak si nenechte ujít novinku letošního léta a vyberte si z nabídky našich piknikových balíčků, které si můžete vychutnat v příjemném prostředí zámecké zahrady.

Vybrat si můžete z několika variant piknikových balíčků. Pikniky můžete objednat na uvedených telefonních číslech (315 709 111, 315 709 154 od 9:00-17:00 hodin) nebo na mailové adrese zámku.

Pikniky lze následně vyzvednout v Zámecké restauraci (v 1. patře zámku, vstup přímo z nádvoří) od 10:00 do 16:00 hodin. Piknikový koš a deku je nutné vrátit do 17:00 hodin. Piknik se platí přímo v restauraci včetně vratné zálohy na koš, která činí 1000 Kč.

Piknikové balíčky je možné také věnovat jako dárek formou poukazu, který lze zakoupit v eshopu zámku Nelahozeves nebo přímo v zámecké pokladně. Piknikový koš objednávejte nejpozději 2 dny předem včetně upřesnění data, času, počtu osob a typu piknikového balíčku.
 

Piknikové balíčky:

1a. Vinný piknik (260 Kč): láhev vína z Lobkowiczkého zámeckého vinařství v Roudnici nad Labem - Müller Thurgau 2011 jakostní suché nebo Modrý Portugal 2011, jakostní suché; olivy (oříšky); voda (vína z Lobkowiczkého zámeckého vinařství v Roudnici).

1b. Vinný piknik (350 Kč) - přívlastková vína , 2 osoby Láhev vína z Lobkowiczkého zámeckého vinařství v Roudnici nad Labem - Sylvánské zelené 2011, pozdní sběr suché nebo Pinot noir 2008, pozdní sběr suché; olivy (oříšky); voda.

2. Rodinný piknik (560 Kč), 2 + 2 osoby: sendvič se šunkou a sýrem; smažené kuřecí řízečky; zeleninové crudité s dipem; čerstvé ovoce; donut s čokoládovou přichutí; voda a ovocný juice.

3. Romantický piknik (650 Kč), 2 osoby: láhev sektu Chateau Radyně; sendvič s tomaty a mozzarellou; quiche lorraine (slaný koláč se slaninou a sýrem ); olivy; sušené tomaty; čerstvé ovoce; voda a ovocný juice.

4. Vegetariánský piknik (420 Kč), 2 osoby: sendvič s tomaty a mozzarellou; wrap plněný abouleh salátem; zeleninové crudité s dipem; čerstvé ovoce; donuty s čokoládovou přichutí; voda a ovocný džus.

Celý popis
Naposledy změněno: 6. 12. 2017
30.1.
30.9.
Výstava měr, vah a závaží na zámku Veltrusy

Výstava měr, vah a závaží na zámku Veltrusy

Veltrusy, Střední Čechy
25.11.
1.2.
Betlém z másla v Máslovicích

Betlém z másla v Máslovicích

Máslovice, Střední Čechy
17.3.
18.3.
Pán prstenů - filmový maraton

Pán prstenů - filmový maraton

Kralupy nad Vltavou, Střední Čechy

Ubytování a restaurace v okolí

Marina Vltava - projížďky lodí po Vltavě

Marina Vltava - projížďky lodí po Vltavě

Nelahozeves, Střední Čechy
RaftCamp Veltrusy - rafting pro každého

RaftCamp Veltrusy - rafting pro každého

Veltrusy, Střední Čechy
Resort Svět

Resort Svět

Úžice, Střední Čechy