Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Největší mexická restaurace v Praze - Pepe Lopez
"> BURRITO DE CERDO "> ENSALADA DE NOPALITOS "> FAJITAS DE CERDO "> HAMBURGER SA JOSE GONZALES "> NACHOS CON SALSA PUEBLO "> PAELLA MIXTAS "> QUESADILLAS CON LANGOSTINOS "> TACOS DE POLLO "> POZOLE "> CHIMICHANGAS CON BANANA Y MARMELADA "> RIB EYE STEAK "> ENSALADA CON CARNE "> Churros "> CARPACIO CON JALAPEŇOS Y RUCOLA "> FLAUTAS DE TINGA DE POLLO "> SOPA DE ZANAHORIA Y JENGIBRE "> COSTILLAS DE JUAN "> PAPAS CON CARNE "> BURRITO DE RES "> PULPO Y CALAMARONES ASADAS CON ENSALADAS DE CACTUS Y PICO DE GALLO "> CERDO EN SALSA VERDE CON CACTUS "> TACOS DE POLLO "> ALAS DE POLLO "> CARPACIO CON JALAPEŇOS Y RUCOLA "> PLATO MIXTO ESPECIAL "> PLATO DE QUESO "> 1 "> 2 "> 3 "> 4 "> 4 "> 5 "> 6 "> 7 "> 8 "> 9 "> Nekuřáci "> Nekuřáci2 "> Nekuřáci3 "> Nekuřáci4 "> Přízemí "> Bar "> Music club "> Music club2 "> Music club3 "> 2.patro
+ Přidat foto

Největší mexická restaurace v Praze - Pepe Lopez

Gurmánská turistika
Největší mexická restaurace a "tequilerie" v centru Prahy! Jedinečná čtyřpatrová restaurace s music clubem a koktejl barem do nejmenšího detailu opředená unikátním designem, skvělým jídlem a nezapomenutelnými koktejly.
Čtyřpatrová mexická restaurace Pepe Lopez zaměřená především na mexické jídlo, které je připravováno ze surovin dovezených přímo z Mexika. Nepřeberný výběr alkoholických (také tequilových) i nealkoholických koktejlů (z čerstvého ovoce), unikátní prostředí, které vás vtáhne přímo do Mexika a na chvíli zapomenete na čas.

Restaurace se nachází přímo v centru Prahy a její předností je, že se zde vaří dokud mají hosté hlad (momentálně do půlnoci) a z music clubu odchází personál až s posledním návštěvníkem. Milá obsluha je vám k dispozici ohledně výběru jídla a vybere si vskutku každý - od nejmenších, pro které je připraveno dětské menu a samozřejmě také dětský koutek, až po vaše statné polovičky, které mají chuť na něco extra pálivého.

Nezapomíná se tu ani na vaše čtyřnohé miláčky, kteří s vámi mohou trávit čas i v restauraci a nemusejí smutně čekat venku. Prostředí je samozřejmě také nekuřácké a peronál se maximálně snaží, aby nebylo téměř nic, co nejde splnit.
Celý popis
Naposledy změněno: 30. 8. 2016

Ubytování a restaurace v okolí