Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Penzion Kamínek - samota, klid a příroda u Nových Hradů

Penzion Kamínek - samota, klid a příroda u Nových Hradů

Ubytování
Dopřejte si odpočinkovou dovolenou na pomezí CHKO Třeboňsko a krásné přírody Novohradských Hor. Okolí Nových Hradů je skvělým výchozím bodem pro cyklistiku, výlety za památkami jižních Čech i pro návštěvu sousedního Rakouska.

Penzion Kamínek naleznete na samotě uprostřed lesů asi 6 km od Nových hradů. Ubytování je zde možné v jedno, dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. Hostům je k dispozici celý areál penzionu s velkou zahradou, zahradním wellness, trampolínou, houpacími sítěmi, ohništěm a hřištěm na nohejbal a volejbal.

Na zahradě je také letní parket a pergola s krytými místy k sezení. Proto je zahrada vhodná nejen k odpočinku, ale i pro nejrůznější oslavy a svatby. V zahradním wellness možnost koupání v sudu, finská sauna a masáže. Restaurace penzionu nabízí výbornou domácí kuchyni. Při výletech do okolí můžete navštívit hrad a klášter v Nových Hradech, přírodní rezervaci Tereziino údolí, park exotických zvířat ve Dvorci nebo se vydat za koupáním do nedaleké pískovny u Halámek.

Obzvlášť rodiny s dětmi často vyrážejí i do aquaparku v rakouském Gmündu. Cyklisty zase potěší síť udržovaných cyklotras, po kterých se mohou vydat na rovinaté Třeboňsko i do kopcovitého terénu Novohradska.

Mimo to penzion Kamínek nabízí také svatební služby. Lze si zde pronajmout restauraci (60 osob) nebo sál (70 osob) i venkovní prostory s pódiem, pergolou a krytým sezením. Samozřejmostí je ubytování svatebčanů (max. 60, u větší svatby v okolí). Dále zde bude postaráno o svatební výzdobu (dekorace a květiny), pečení selátek na rožni, svatební menu či hostinu dle vašich představ a svatební cukroví. Je možné zajistit i živou hudbu, ohňostroj, fotografa, kadeřnice a další svatební služby. Své ano si můžete říct na goticko-barokním hradě v Nových Hradech, na zahradě u penzionu pod rozkvetlými stromy nebo na louce v okolí.

Celý popis
Naposledy změněno: 17. 8. 2019
1.8.
31.8.
(Ne)objevené tváře památek

(Ne)objevené tváře památek

Nové Hrady, Jižní Čechy
1.6.
31.8.
Výstava Bratři Hamiltonové

Výstava Bratři Hamiltonové

Nové Hrady, Jižní Čechy
29.8.
Jihočeská intermezza 2019

Jihočeská intermezza 2019

Nové Hrady, Jižní Čechy

Ubytování a restaurace v okolí