Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Penzion Husa v Mikulově

Penzion Husa v Mikulově

Ubytování
Romantické ubytování ve stylově zařízeném penzionu v centru historického města Mikulov. Penzion nabízí ubytování pro jednu až sedm osob, které mohou využít tento krásný dům pouze pro sebe a strávit zde ničím nerušenou dovolenou.
Penzion Husa se nachází v klidné části Mikulova, v historickém renesančním domě v srdci města (čtvrti Podzámčí). Dům je chráněnou kulturní památkou a leží v Husově ulici, která byla kdysi součástí významné židovské čtvrti. Z tohoto magického místa, které po mnoha staletích pamatuje radost, pláč i smích, pocházejí světově známí rabíni a myslitelé.

Prostory penzionu jsou ideálním místem jak pro páry, tak i pro skupiny přátel, kteří mohou využít celý penzion pouze pro sebe a naleznou zde naprosté soukromí. Každý si zde najde své - ať už je to příjemné posezení pod renesančními klenbami, v zákoutí zahrady nebo na terase.

Milovníci vína jistě ocení dva vinné sklepy, kde si mohou vybrat a v soukromí vychutnat vína z výborných místních vinařství, či v případně využít služby řízené degustace připravené na míru všem přáním.
Celý popis
Naposledy změněno: 23. 7. 2019
1.7.
31.8.
Rodinné prohlídky zámku

Rodinné prohlídky zámku

Mikulov, Jižní Morava
3.5.
30.11.
Václav Chochola - výstava v Mikulově

Václav Chochola - výstava v Mikulově

Mikulov, Jižní Morava
4.6.
15.9.
Chedva Meroz

Chedva Meroz

Mikulov, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí