Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Penzion Havelka v Železné Rudě

Penzion Havelka v Železné Rudě

Ubytování
Dostupné ubytování v Železné Rudě, to je penzion Havelka, který nabízí horské apartmány s výhledem na největší horu Šumavy Velký Javor. Díky své poloze mezi horskými vrcholy má ideální podmínky pro zimní i letní turistiku, pro aktivní odpočinek i relaxaci.

Penzion Havelka se nachází v klidné lokalitě asi 500 m od centra Železné Rudy, horského města ležícího v nadmořské výšce 754 m n. m. v údolí říčky Řezné. Díky své poloze mezi horskými vrcholy má ideální podmínky pro zimní i letní turistiku, pro aktivní odpočinek i relaxaci. Penzion Havelka je snadno dostupný ze železniční zastávky ČD Železná Ruda město (300 m od penzionu).

Penzion Havelka disponuje kapacitou 15 čtyřlůžkových apartmá, každé s vlastním WC, sprchou, balkonem a kuchyňským koutem (vařič, lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice, nádobí) a radiomagnetofonem (přenosná TV k zapůjčení). Návštěvníkům je k dispozici bezplatné oplocené parkoviště a velká zahrada s ohništěm, v objektu pak společenská místnost pro 30 osob a úschovna kol a lyží.

K dispozici je také stolní tenis, stolní fotbal a kulečník, pro výlety do okolí Železné Rudy jsou k zapůjčení horská kola.

Celý popis
Naposledy změněno: 8. 5. 2016
29.7.
31.7.
Železnorudské slavnosti

Železnorudské slavnosti

Železná Ruda, Šumava
26.3.
17.7.
Výstava Linoryt I

Výstava Linoryt I

Klenová, Šumava
28.5.
29.5.
Víkend plný buchet na hradě Kašperk

Víkend plný buchet na hradě Kašperk

Kašperské Hory, Šumava

Ubytování a restaurace v okolí