Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Outdoor School Jizera - sporovní aktivity v srdci Českého ráje

Outdoor School Jizera - sporovní aktivity v srdci Českého ráje

Zážitky
Outdoor School Jizera je mnoho let zavedenou firmou v oblasti organizování skupinových sportovních a outdoor aktivit. Poskytujeme komplexní nabídku aktivit všeho druhu vhodných pro mládež i pro dospělé pod vedením odborných instruktorů.
Outdoor School poskytuje nabídku aktivit všeho druhu vhodných pro mládež i pro dospělé pod vedením odborných instruktorů, jako např. vodácké kurzy na Jizeře a horolezecké kurzy pro začátečníky, outdoor expedice s kurzy přežití v divoké přírodě, cyklistické nebo pěší výlety po Českém Ráji či Krkonoších, poznávací zájezdy po památkách a jiných zajímavostech a celou řadu dalších aktivit.

Firma Outdoor School Jizera též funguje jako půjčovna lodí na Jizeře - k dispozici je raft Colorado a Pulsar, plastové 3místné kánoe anebo i mořský kajak. Samozřejmostí je nezbytné vodácké vabavení, jako jsou pádla, záchranné vesty a lodní pytle půjčujeme zdarma, bez ohledu na počet! Dovoz a odvoz zajišťujeme především v úseku Jizery: Podspálov - Malá Skála - Dolánky - Turnov - Přepeře, ovšem není problém domluvit se i na jiných destinacích! Dovoz i odvoz lodí je též zdarma!

Outdoor School Jizera disponuje skvěle vybaveným přírodním lanovým areálem v Malé Skále, přímo u břehu řeky Jizery. Narozdíl od většiny podobných zařizení, vystavěných na umělých sloupech, se náš areál může pyšnit tím, že se nachází kompletně v přírodním prostředí - lana jsou natažena mezi korunami vzrostlých stromů. Při návštěvě našeho lanového areálu si kromě adrenalinového zážitku z vysokých prolézaček a lanovek můžete užít i malebný pohled z korun stromů na krásnou přírodu Českého Ráje v okolí řeky Jzery!
Celý popis
Naposledy změněno: 13. 9. 2019
1.4.
31.10.
Dětské prohlídky na zámku Hrubý Rohozec

Dětské prohlídky na zámku Hrubý Rohozec

Turnov, Český ráj
6.9.
31.10.
Výstava

Výstava "Obrazy indiánů"

Turnov, Český ráj
13.6.
13.10.
Ze stébel a proutí

Ze stébel a proutí

Turnov, Český ráj
1.1.
31.1.
Luminiscence – cesta světla

Luminiscence – cesta světla

Turnov, Český ráj

Ubytování a restaurace v okolí

Pivovar Rohozec v Turnově

Pivovar Rohozec v Turnově

Turnov, Český ráj
Ábelův Mlýn

Ábelův Mlýn

Turnov, Český ráj