Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Objevárium - originální minigolfové hřiště

Objevárium - originální minigolfové hřiště

Životní styl
Přijďte si hrát s uměním na originální minigolfové hřiště, kde se snoubí zábava s uměním. Dvanáct výtvarníků navrhlo jamky, které pobaví všechny generace. Můžete tak hrát minigolf na závodní dráze, na trenýrkové jamce, v pokoji z minulého režimu či se trefit do klobouku kouzelníka Pokustona.
Objevárium se vrátilo do Českých Budějovic a navazuje na úspěšné interaktivní výstavy Mraveniště Bzzukot a Leťme vysoko s projektem Objevárium MINIGOLF.
Unikátní minigolfové hřiště najdete v Galerii Mariánská na Pražské tř. 1 v ČB. Výtvarníci při tvorbě neměli žádné společné téma a jediným zadáním bylo, vytvořit minigolfovou jamku, která musí jít zahrát a musí být neobyčejná. Každý z autorů svou jamku zpracoval podle originálního výtvarného návrhu, takže budou návštěvníkům, při honičce za co nejlepším výsledkem, oči přecházet. Šikovní autoři se nenechali zahanbit a hráči si tak mohou zahrát minigolf na závodní dráze, na trenýrkové jamce, v pokoji z minulého režimu či trefit se do klobouku kouzelníka Pokustona zapůjčeného od Boba a Bobka.

Toto minigolfové hřiště je samozřejmě atraktivní i pro dospělé, proto otvíráme v pátek a sobotu i ve večerních hodinách.
 
Celý popis
Naposledy změněno: 24. 8. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Zátkův dům v Českých Budějovicích

Hotel Zátkův dům v Českých Budějovicích

České Budějovice, Jižní Čechy
Café Hostel České Budějovice

Café Hostel České Budějovice

České Budějovice, Jižní Čechy
Hotel Budweis v centru Českých Budějovic

Hotel Budweis v centru Českých Budějovic

České Budějovice, Jižní Čechy