Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Kostkoland - největší česká Legoherna a muzeum lega v Praze

Kostkoland - největší česká Legoherna a muzeum lega v Praze

Zážitky
Prostor větší než 1 000 m² nabízí propojení herny se sta tisíci kostiček a muzeum s více než stovkou modelů. Návštěvníci uvidí například Staroměstskou radnici, veterána Škoda 860 Cabriolet z prvorepublikového období, šumavský hrad Kašperk nebo oblíbené filmové ukázky.
Kostkoland nabízí vyžití pro příznivce Lega. Dětem tu budou k dispozici nejrůznější kostky Lega na hraní, pro menší jsou připraveny stavebnice s Duplem. Návštěvníci se ale mohou těšit i na nabídku organizovaných soutěží a her. Na víkendy a při různých příležitostech se zde pořádají akce pro děti či programy pro školy - např. zábavné stavění kostek na čas či poslepu, stavby z Lega na dané téma a vyhodnocení nejlepšího modelu apod.

Druhou část Kostkolandu je muzeum. Návštěvníci se mohou těšit na Egypt, středověká a současná města, vesmírné základny, na modely z oblíbených filmových scén či na ropnou plošinu. K vidění bude však i Staroměstská radnice i Škoda 860 Cabriolet. Největší zájem mají děti o interaktivní modely, například funkční kolejiště s vláčky, jež se rozkládá na ploše 2 x 8 metrů.
Celý popis
Naposledy změněno: 22. 10. 2017
17.10.
13.12.
Výstava Země divokých koní

Výstava Země divokých koní

Praha 13, Praha
13.10.
3.12.
Noor by Noor

Noor by Noor

Praha 13, Praha

Ubytování a restaurace v okolí