Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Chalupy Libošovice

Chalupy Libošovice

Lázně a wellness
Místo, kde zapomenete na každodenní stres a zažijete půvab minulosti s komfortem dneška. Jsme první v Českém ráji, kteří vám přinášejí jedinečný zážitek - koupací sud. Vodu v koupacím sudu ohřívají kamna na dřevo umístěná ve vodě. Koupeme se celý rok, u nás sezona nekončí.
Přijeďte strávit víkend či dovolenou na stylově zrekonstruovanou chalupu a novostavbu s velkou oplocenou zahradou, bazénem a novinkou - koupacím sudem na krásném a klidném místě v turisticky atraktivní lokalitě v Českém ráji v trojúhelníku Humprecht - Kost - Trosky v malebné vesničce Libošovice.

Užijte si wellness pro celou rodinu, který je severskou specialitou. Zážitek z koupele ve dřevem vytápěném koupacím sudu je ještě větší, než si dokážete představit. Pobyt venku na čerstvém vzduchu s rodinou nebo přáteli ve vodě nadchl všechny, kteří tuto lahůdku vyzkoušeli.

Koupací sud využijí rodiny s dětmi, které chtějí společně trávit chvíle odpočinku, jednotlivci k romantické relaxaci pod širým nebem, ale i společnost přátel při oslavách a zahradních party. Ideální relaxace v letním i zimním období. Vodu v koupacím sudu ohřívají kamna na dřevo umístěná ve vodě teplé 38 - 42° C. Koupací sud nerez byl navržen s ohledem na maximální spokojenost zákazníků a splnění náročných kritérií na moderní relaxaci a wellness. Koupací sud mohou ubytovaní využívat neomezeně zdarma. V areálu jsou dále k dispozici masáže, nemusite nikam chodit..

Poskytujeme ubytovací služby s nejlepším poměrem mezi cenou a kvalitou nabízených služeb na stylově, nově zrekonstruované chalupě pro 11 osob a novostavbě pro 7 osob s velkou oplocenou zahradou, bazénem a koupacím sudem.  Hustá síť značených turistických tras nabízí nekonečné možnosti k pěším vycházkám a cyklovýletům. Máme k dispozici velkou uzamykatelnou úschovnu kol. Pobyt s pejskem není možný.

Pro ukrácení dlouhé chvíle po návratu z výletu jsou k dispozici zábavné hry jako létající talíře, šipky, pétanque, soft tenis, badminton či kroket.
Celý popis
Naposledy změněno: 13. 9. 2019
23.3.
31.10.
Hra Čertova mřížka s robotem Čendou na Troskách

Hra Čertova mřížka s robotem Čendou na Troskách

Troskovice, Český ráj
28.10.
Rozloučení s hradem

Rozloučení s hradem

Rovensko pod Troskami, Český ráj
1.6.
30.9.
Cyklobusy v Českém ráji 2019

Cyklobusy v Českém ráji 2019

Turnov, Český ráj
2.3.
27.10.
Výstava panenek a kočárků v Turnově

Výstava panenek a kočárků v Turnově

Turnov, Český ráj
Hrad Kost v Českém ráji

Hrad Kost v Českém ráji

Libošovice, Český ráj
Rybníky v Podtroseckém údolí

Rybníky v Podtroseckém údolí

Mladějov, Český ráj
Romantické údolí Plakánek

Romantické údolí Plakánek

Sobotka, Český ráj

Ubytování a restaurace v okolí