Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Music club Phenomen - zábava ve stylu Na Stojáka

Music club Phenomen - zábava ve stylu Na Stojáka

Kultura
Přijťe se na vlastní oči podívat a ochutnat tak skvělou atmosféru nezapomenutelné stand up comedy Na Ležáka - to nejlepší z Na Stojáka v plně klimatizovaném klubu s nejlepším servisem, nabídkou a ojedinělé gastronomie.
Music club bar Phenomen – hvězda noční zábavy, která nabízí nejen jedinečnou atmosféru místa klubového prostředí, ale i kvalitní gastronomii. Autorské koktejly renomovaných barmanů, stejně jako klasické drinky z nejlepších surovin, výběr čepovaných prémiových piv přímo z proskleného sklepa, a v neposlední řadě zajímavý vinný lístek s možností ochutnat různé značky a ročníky Champagne.

Programová část music clubu je teamově připrovována pod záštitou produkčního tak, aby bylo servírováno to nejkvalitnější z klubové scény i další zábavy. Zázemí celého centra Na Verandách umožňuje pořádání firemních i privátních akcí až do kapacity osmi set hostů, kteří mohou okusit různé druhy gastronomie ve třech nezávislých, avšak vzájemně propojených patrech společně s music clubem, restaurací Potrefená husa Na Verandách a společenskými prostory Paspova sálu. Při exkluzivitách všech zmíněných prostor není účtováno žádné nájemné a klient hradí pouze rozsah sjednaných gastronomických služeb!
Celý popis
Naposledy změněno: 7. 6. 2018
1.1.
31.12.
Zaniklé Podskalí a život na Vltavě

Zaniklé Podskalí a život na Vltavě

Praha 2, Praha
28.4.
9.9.
Plavba na Slapy 2018

Plavba na Slapy 2018

Praha 2, Praha
24.3.
30.9.
Parníkem do Zoo Praha

Parníkem do Zoo Praha

Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí