Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Jízdy na tankodromu v MiniTanku - užijte si jízdu snů

Jízdy na tankodromu v MiniTanku - užijte si jízdu snů

Zážitky
Vyzkoušejte jízdu snů a řiďte miniTank King Tiger na tankodromu v centru Prahy nebo na tankodromu v Benešově u Prahy, kde si užijete jízdu v zajímavém, členitém terénu, který zároveň splňuje bezpečnostní podmínky!
Tam kde neprojedou kola - vyzkoušejte pásy! Stát se řidičem tanku můžete v Praze 4 - Krči nebo na tankodromu v Benešově u Prahy. Nebo snad máte své místo, o kterém si myslíte, že je i pro offroady neprůjezdné? Organizáotři tohoto jedinečného zážitku vás přesvědčí o opaku! Díky pásům se pro vás nerovnosti terénu stanou výzvou a ani překážky nebudou nepřekonatelné!

Tank pohání spalovací motor, řízení je velmi podobné reálnému tanku a velice jednoduché. Nepotřebujete žádný řidičský průkaz a řízení si mohou vyzkoušet dokonce i děti starší 10 let. Stačí jen krátká instruktáž a tankistou řidičem se může stát každý, kdo si troufne usednout za řízení tohoto stroje. Pravda, je trochu menší než jeho reálný kolega, ale poskytne vám stejně jedinečný zážitek!

Cena zahrnuje: zapůjčení kombinézy, helmy, instruktáž k jízdě proškoleným personálem. 5 minut tréninku pro překonání překážek a 15 minut volné jízdy v terénu, fotografie z jízdy a certifikát (osvědčení) o řízení miniTanku.

Technické zajímavosti:
obsah motoru: 690 cm3
výkon: 14 kW (20 HP)
brodivost: 250 mm
rozměry: šířka 1,2 m; délka 2,25 m
váha: 500 kg
maximální rychlost: 20 km/hod
ochranné prvky: bezpečnostní pás + kombinéza + helma
Celý popis
Naposledy změněno: 22. 1. 2018
9.1.
10.2.
Zašitá krása - výstava patchworku

Zašitá krása - výstava patchworku

Praha 11, Praha
1.12.
28.2.
Zimní bruslení Arkády Pankrác

Zimní bruslení Arkády Pankrác

Praha 4, Praha
23.9.
30.4.
Bruslení na zimním stadionu Kobra

Bruslení na zimním stadionu Kobra

Praha 4, Praha
8.1.
28.1.
Úniková hra

Úniková hra

Praha 10, Praha

Ubytování a restaurace v okolí