Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Jízdy na tankodromu v MiniTanku - užijte si jízdu snů

Jízdy na tankodromu v MiniTanku - užijte si jízdu snů

Zážitky
Vyzkoušejte jízdu snů a řiďte miniTank King Tiger na tankodromu v centru Prahy nebo na tankodromu v Benešově u Prahy, kde si užijete jízdu v zajímavém, členitém terénu, který zároveň splňuje bezpečnostní podmínky!
Tam kde neprojedou kola - vyzkoušejte pásy! Stát se řidičem tanku můžete v Praze 4 - Krči nebo na tankodromu v Benešově u Prahy. Nebo snad máte své místo, o kterém si myslíte, že je i pro offroady neprůjezdné? Organizáotři tohoto jedinečného zážitku vás přesvědčí o opaku! Díky pásům se pro vás nerovnosti terénu stanou výzvou a ani překážky nebudou nepřekonatelné!

Tank pohání spalovací motor, řízení je velmi podobné reálnému tanku a velice jednoduché. Nepotřebujete žádný řidičský průkaz a řízení si mohou vyzkoušet dokonce i děti starší 10 let. Stačí jen krátká instruktáž a tankistou řidičem se může stát každý, kdo si troufne usednout za řízení tohoto stroje. Pravda, je trochu menší než jeho reálný kolega, ale poskytne vám stejně jedinečný zážitek!

Cena zahrnuje: zapůjčení kombinézy, helmy, instruktáž k jízdě proškoleným personálem. 5 minut tréninku pro překonání překážek a 15 minut volné jízdy v terénu, fotografie z jízdy a certifikát (osvědčení) o řízení miniTanku.

Technické zajímavosti:
obsah motoru: 690 cm3
výkon: 14 kW (20 HP)
brodivost: 250 mm
rozměry: šířka 1,2 m; délka 2,25 m
váha: 500 kg
maximální rychlost: 20 km/hod
ochranné prvky: bezpečnostní pás + kombinéza + helma
Celý popis
Naposledy změněno: 22. 10. 2017

Ubytování a restaurace v okolí