Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Mikulovský šenk - restaurace a penzion v Mikulově

Mikulovský šenk - restaurace a penzion v Mikulově

Gurmánská turistika
Mikulovský šenk se nacházi v malebném historickém městě Mikulov, ležícím na hranici s Rakouskem na úpatí Pálavských vrchů, přímo v centru rozsáhlé vinařské oblasti.

Mikulovský šenk se nacházi v malebném historickém městě Mikulov, ležícím na hranici s Rakouskem na úpatí Pálavských vrchů, přímo v centru rozsáhlé vinařské oblasti. V letních měsících je nejvíce využíváno posezení ve dvoře pod pergolou a vzrostlým stromem, který příjemně stíní.

Součástí dvoru je rožnírna kde se celoročně připravují grilované pokrmy (pstruh, makrela, vepřové, kuřecí, krůta atd.). Největším lákadlem jsou selátka na rožni. Součástí

Mikulovského šenku je i penzion pro cca 16 lidí. V objektu se nachází pivnice a sklípek který slouží pro posezení malé skupinky osob. V prostorách ubytování můžete samozřejmě využít i společné kuchyňky.

V bývalé Vinárně a salonku jsme instalovaly druhý výčep a připravuje se instalace jukeboxu. V zimních měsících jsou pivnice, sklípek, vinárna a salonek otevřeny. Mikulovský šenk je otevřen celoročně. Uspořádat zde můžete svatby, oslavy, třídní srazy, firemní večírky... atd. Můžete si objednat jak hotová jídla tak grilovaná včetně selat pro určitý počet osob.

Celý popis
Naposledy změněno: 21. 5. 2016
8.4.
11.9.
Boskovický poklad na zámku Mikulov

Boskovický poklad na zámku Mikulov

Mikulov, Jižní Morava
26.3.
12.6.
Historie Židů v Čechách a na Moravě

Historie Židů v Čechách a na Moravě

Mikulov, Jižní Morava
21.5.
17.6.
Výstava děl MvH - Galerie U Ní v Mikulově

Výstava děl MvH - Galerie U Ní v Mikulově

Mikulov, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí