Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Mamaison Hotel Riverside

Mamaison Hotel Riverside

Lázně a wellness
Hotel svým elegantním ubytováním, kouzelným výhledem a špičkovým zázemím nabízí pobyt ve stylovém a historickém prostředí. Mamaison Hotel Riverside nabízí ideální ubytování pro klienty z oblasti pracovní i rekreační turistiky v moderní pražské části Smíchov.
Hotel má 79 pokojů a nachází se na západním břehu řeky Vltavy, odkud se snadno dostanete k hlavním pražským památkám. V hotelu můžete využít konferenční prostory s moderním vybavením, restauraci a Lounge bar. Dále si můžete dopřát relaxační masáž.

Ubytování vyšší třídy v Mamaison Hotel Riverside vás oslní originální výzdobou a prostornými interiéry. Pokoje jsou elegantně zařízené, vkusně vybavené a příjemné. Tento kouzelný hotel s veškerým zázemím, díky němuž se po rušném dni plném pracovních povinností nebo objevování města budete cítit jako doma, skýtá nádherný výhled na Pražský hrad a okolí. Klasická architektura samotné budovy se odráží ve vstupní hale, restauraci a baru - to vše jsou ideální místa pro vaši relaxaci, kde si můžete vychutnávat atmosféru tohoto hotelu.
Celý popis
Naposledy změněno: 16. 7. 2018
24.3.
30.9.
Parníkem do Zoo Praha

Parníkem do Zoo Praha

Praha 1, Praha
28.4.
9.9.
Plavba na Slapy 2018

Plavba na Slapy 2018

Praha 2, Praha

Ubytování a restaurace v okolí