Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Letní koupaliště Žabák v Humpolci

Letní koupaliště Žabák v Humpolci

Letní sporty
Letní koupaliště nabízí sportovní vyžití ve velkém bazénu, který se dělí na plaveckou a rekreační část s atrakcemi. Dále jsou zde tři trampolíny, dva stoly na stolní tenis, kurt pro plážový volejbal a další sportovní vyžití.
Koupaliště Žabák nabízí vyžití ve velkém bazénu, který se dělí na plaveckou část (hloubka 130 - 180 cm, délka 20 metrů, šířka 8 metrů) a relaxační část (hloubka 125 cm), kde je k dispozici široká skluzavka, 2 chrliče, boční masážní trysky, perličková masážní lavice a divoká řeka. V areálu najdete také dětské brouzdaliště s atrakcí zvanou pumpa. Opalovat se zde můžete na velké louce, stín najdte pod vzrostlými duby nebo pod slunečníky, které si zde můžete zapůjčit .A až vás přepadne hlad je k dispozici kiosek s občerstvením a možnost využití restaurace v bezprostřední blízkosti koupaliště.

Sportuchtivým návštěvníkům areál nabízí dvě trampolíny - střední v průměru 150 cm a velkou v průměru 305 cm. Na obě je volný vstup. Dále jsou tu dva stoly na stolní tenis s možností zapůjčení pálek a míčků, kurt na beachvolleyball, dva antukové kurty na volejbal a tenis, skatepark a lanové centrum Pavouk.
Celý popis
Naposledy změněno: 27. 8. 2016
23.6.
24.6.
Bernard fest 2017

Bernard fest 2017

Humpolec, Vysočina
27.8.
Poslední den na Platformě!

Poslední den na Platformě!

Humpolec, Vysočina
10.9.
Westernový den ve Stonetownu

Westernový den ve Stonetownu

Herálec, Vysočina

Ubytování a restaurace v okolí